Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

13 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Yapım!

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 13 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Yapım!
Google News Abone Ol

Reyting sonuçları açıklandı mı? 13 Temmuz Perşembe gününe ilişkin en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Ya Çok Seversen, Kendi Düşen Ağlamaz, Kolonya Cumhuriyeti, MasterChef All Star gibi yapımlar dün akşam ekrana geldi ve izleyicilerin merak konusu oldu. Ancak henüz reyting sonuçları açıklanmadı. İzleyiciler, birincilik mücadelesi veren dizilerin sonuçlarını yakından takip ediyor. Bu akşamki yapımların reyting sonuçları da büyük bir merakla bekleniyor. Hangi yapımın birinci olduğu ve izleyici kitlesi tarafından ne kadar ilgi gördüğü hakkında detaylı bilgiler daha sonra açıklanacak. Reyting sonuçlarına ilişkin detaylar için takipte kalın.

13 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları

perşembe reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

13 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Yapım! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Millenicom’dan güvenli internet için öneriler- Güncel Haberler Türkiye’nin Sağlık Turizminde İlk Ar-Ge Başvurusu Yapıldı- Güncel Haberler Sur Kültür Yolu Festivali’nde Büyük Coşku Devam Ediyor- Güncel Haberler “DİLBERAY” filminden ilk tgörüntüler yayınlandı- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları Şubat Ayında 2’si Yeni, 19 Oyunla Seyirciyle Buluşuyor- Güncel Haberler İSU, Zorlu Arazi Şartlarında Arızaya Müdahale Etti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat