Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

14 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: En çok hangi seçim programı izlendi?

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » 14 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: En çok hangi seçim programı izlendi?
Google News Abone Ol

14 Mayıs pazar reyting sonuçları merakla bekleniyor. 14 Mayıs akşamı bir çok kanalda seçimler ile ilgili programlar vardı? Peki seçimler en çok hangi kanalda izlendi?

Her hafta olduğu gibi, TV programları arasındaki reyting yarışı 14 Mayıs 2023 Pazar günü de büyük bir heyecanla devam etti. Vatandaşlar, sevdikleri dizilerin ve programların reyting sonuçlarını merakla bekliyorlar. Bu haftanın reyting sonuçlarına göre ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 kanalları arasındaki rekabet oldukça sıkı geçti. Detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

14 Mayıs Pazar Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

14 Mayıs Pazar Reyting sonuçları: En çok hangi seçim programı izlendi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

EÜ’de “Güvende ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu”- Güncel Haberler Termal Enerji Santrallerindeki Atık Isı, 3 Bin MWe Elektriğe Eşdeğer!- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi Otizm Çalışmalarında da Öncü Rol Üstleniyor- Güncel Haberler Elektrik Fabrikasının İBB’ye devrini Sertel önerdi, ÖİB yeşil ışık yaktı- Güncel Haberler Bulutistan’dan son 7 yılın büyüme rekoru – Güncel Haberler Sena Şener Lüleburgaz’ı salladı!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat