Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Kasım Çarşamba Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 15 Kasım Çarşamba Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim?
Google News Abone Ol

15 Kasım Çarşamba Reyting sonuçları çıktı mı? 15 Kasım 2023 Çarşamba akşamına dair reyting sonuçları, televizyon dünyasında heyecanla bekleniyor.

Günün geride kaldığı şu an, izleyici ve yapımcılar tarafından büyük bir merakla karşılanan Total, AB ve ABC sıralamaları belli olmuş değil. Dilek Taşı, Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, Benim Güzel Ailem ve MasterChef Türkiye All Star gibi programlar, izleyiciyle buluştu. Peki, hangi yapımların öne çıktığına dair tahminlerde bulunabilir miyiz?

15 kasım çarşamba reyting sonuçları

Beklenen 15 Kasım reyting sonuçları şu an için netlik kazanmış değil. Gün içindeki programlar ve diziler arasındaki rekabet, güçlü yapımların kıyasıya savaşını ortaya koymuş gibi görünüyor. Reyting tablosu nasıl şekillendi, merakla beklenen sonuçlar ne zaman açıklanacak? Sonuçlar açıklandığında haberimiz güncellenecek.

15 Kasım Çarşamba Reyting sonuçları

15 Kasım Çarşamba Total Reyting sonuçları

total reytingler

 

15 Kasım Çarşamba AB Reyting sonuçları

ab reytingler

15 Kasım Çarşamba 20+ABC1  Reyting sonuçları

abc1 reytingler

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

15 Kasım Çarşamba Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Baharın Gelmesiyle Birlikte Göz Alerjisi ve Alerjik Nezle Belirtileri Şiddetlenebilir ve Koronovirüs Bulaşma Riski Artabilir Geleceğin Robot Teknolojilerini Öğrencilere Anlattı- Güncel Haberler Ekin Uzunlar Konseri Bu Akşam Tüik Meydanı’nda- Güncel Haberler Eylül ayında FilmBox ile Eğlence ve Animasyona Doyacaksınız!- Güncel Haberler Trabzon’da Kardeşlik Rüzgârı Esti- Güncel Haberler Setur, erken rezervasyonda sadece 1’ini önden ödeyerek tatilini garantileme fırsatı sunuyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat