Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları!

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları!
Google News Abone Ol
15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları!

15 Mart 2023 Çarşamba gününün reyting sonuçları açıklandı.

15 Mart çarşamba reyting sonuçları çıktı mı?” sorusu arama motorlarında ve sosyal medyada hız kazandı. Reyting sonuçları televizyon takipçilerinin ve dizi fanlarının gündeminde yer alıyor. Total ve AB grubunda açıklanan sonuçların ardından reyting birincisi belli oluyor. 15 Mart Çarşamba günü yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları merak ediliyor. Peki, 15 Mart 2023 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı mı? İşte, dünün reyting birincisi..

 

Total reyting grubunda 1.sırada Atv’de izleyiciyle buluşan “Kuruluş Osman” dizisi, 2. sırada “Atv Ana Haber”, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

AB reyting grubunda ise 1.sırada atv’de “Kuruluş Osman” dizisi, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada Fox TV’de yayınlanan “Adım Farah” yer aldı.

20+ABC1 izleyici Grubunda ise birinci sırada “Kuruluş Osman” dizisi, ikinci sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, üçüncü sırada “Adım Farah” yer aldı.

15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları!

 

reyting

 

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin  bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hane’lerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

15 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Gain’de Haftalık Ekran Rehberi “93 Yazı” İle Bu Hafta Müziğin Sesi Yükseliyor- Güncel Haberler “Yarını Kodlayanlar” Projesi Kapsamında Gençler Yapay Zekayı Sanatla Buluşturdu- Güncel Haberler Karla Mücadele İçin Nevşehir Belediyesi Tüm Ekipleri İle Sahada- Güncel Haberler Siber tehditlerin 75’i ıskalanıyor- Güncel Haberler PUBG Mobile’a Böcek Modu geldi Şeker hastası 1 milyon kişinin kör kalma riski var- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat