Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

16 Kasım Çarşamba reyting sonuçları! Kuruluş Osman Zirvede

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 16 Kasım Çarşamba reyting sonuçları! Kuruluş Osman Zirvede
Google News Abone Ol
16 Kasım Çarşamba reyting sonuçları! Kuruluş Osman Zirvede

16 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı? Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında O Kız dizisi, Star TV’de Gecenin Ucunda dizisi ekranda oldu. TRT1 ekranlarında ise Milli Takım Hazırlık Maçı “Türkiye-İskoçya”, ATV ekranlarında Kuruluş Osman dizisi, Fox TV ekranlarında Bir Peri Masalı dizisi, TV8’de Tuzak dizisi, Show TV’de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi izleyiciyle buluştu. Peki en çok ne izlendi? İşte 16 Kasım 2022 reyting sonuçları

Total reyting grubunda zirvede Atv’de izleyiciyle buluşan “Kuruluş Osman”, 2. sırada TRT1’de ekrana gelen “Türkiye-İskoçya Hazırlık Maçı Karşılaşması”, 3.sırada Atv’de yayınlanan “Esra Erol’da” yer aldı.

AB reyting grubunda ise ise zirvede “Türkiye-İskoçya Hazırlık Maçı Karşılaşması”, 2.sırada “Kuruluş Osman”, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

20+ABC1 izleyici Grubunda ise birinci sırada “Türkiye-İskoçya Hazırlık Maçı Karşılaşması”, ikinci sırada “Kuruluş Osman”, üçüncü sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

16 Kasım Çarşamba reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 KURULUS OSMAN ATV
2 TURKIYE-ISKOCYA HAZIRLIK MACI KARSILASMASI TRT 1
3 ESRA EROL’DA ATV
4 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
5 ATV ANA HABER ATV
6 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 O KIZ KANAL D
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM
1 TURKIYE-ISKOCYA HAZIRLIK MACI KARSILASMASI TRT 1
2 KURULUS OSMAN ATV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 ESRA EROL’DA ATV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 O KIZ KANAL D
8 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
9 O KIZ (OZET) KANAL D
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 TURKIYE-ISKOCYA HAZIRLIK MACI KARSILASMASI TRT 1
2 KURULUS OSMAN ATV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 ESRA EROL’DA ATV
5 ATV ANA HABER ATV
6 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 O KIZ KANAL D
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 TUZAK TV8

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

16 Kasım Çarşamba reyting sonuçları! Kuruluş Osman Zirvede - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Pet Sektörüne Yön Veren Pelagos Kalitesi ve Güvenilir Oluşuyla Küresel Pazarda da Lider Olma Yolunda- Güncel Haberler USB’ler geri döndü: Saldırganlar eski saldırı teknikleriyle saldırmaya devam ediyorlar- Güncel Haberler Bilişim Şirketleri 2021’de de Büyüdü- Güncel Haberler Tesher, Jason Derulo, Barbara Pravi ve The Weeknd’den harika haberler! Arkeolojik Harikalar’da Göbeklitepe Konuşuldu Başkan Büyükakın: Sizler bizim baş tacımızsınız- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat