Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

16 Nisan Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Program Birinci Oldu?

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » 16 Nisan Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Program Birinci Oldu?
Google News Abone Ol
16 Nisan Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Program Birinci Oldu?

Dün akşam televizyon ekranlarında Yargı, Güzel Günler, Kim Milyoner Olmak İster, Survivor, Çok Güzel Hareketler Bunlar, EGO ve Teşkilat gibi programlar yayınlandı. TİAK tarafından yapılan ölçümler sonucu, 16 Nisan Pazar gününün reyting sonuçları 17 Nisan sabahı açıklandı. Hangi programın birinci olduğu ise TOTAL, AB ve ABC1 reyting sıralaması sonucu ortaya çıktı. İzleyicilerin merakla beklediği reyting share ölçümleri de açıklandı.

Güçlü yapımların yarıştığı dün akşam televizyon ekranlarında birbirinden iddialı programlar ve diziler yayınlandı. Her gün açıklanan Total, AB ve ABC sıralamaları gibi dün akşama ait reyting sonuçları da merakla bekleniyordu.

16 Nisan Pazar gününün reyting sonuçları açıklandı. Total sıralamasında ilk üç sırayı, Kanal D’de yayınlanan “Yargı”, TRT1’de yayınlanan “Teşkilat” ve “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” programları aldı. AB sıralamasında da “Yargı”, “Teşkilat” ve “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” programları ilk üç sırayı paylaştı. Televizyon izleyicilerinin heyecanla takip ettiği reyting sonuçları, izleyicilere birbirinden iddialı yapımları takip etme imkanı sunuyor.

16 Nisan Pazar Reyting Sonuçları

16 nisan pazar reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

16 Nisan Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Program Birinci Oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Progesteron hormonu desteği ile sağlıklı hamilelik ve doğum- Güncel Haberler SGK Sahte Sigortalılığa Göz Yummayacak- Güncel Haberler Seda Turan “Aslında Astroloji Çok Zengin Bir Alan Ve Sonsuz Bir Matematiktir”  – Güncel Haberler realme’nin Beklenen İlk Yerli Üretimi C21 Satışa Çıktı! 2021 yılında İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik tüketimi yüzde 6 arttı- Güncel Haberler Sarp Intermodal yatırımlarına devam ediyor!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat