Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

17 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları açıklandı!

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 17 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları açıklandı!
Google News Abone Ol

17 Ağustos perşembe reyting sonuçları açıklandı! Televizyon içerikleri arasındaki yarış kızıştı ve zirvedeki isimler belli oldu.

17 Ağustos perşembe reyting

17 Ağustos 2023 Perşembe günü, televizyon dünyasının dizileri, filmleri ve haber bültenleri arasındaki rekabet sona erdi. Hangi içeriğin zirveye yerleştiği izleyiciler tarafından öğrenildi. İşte dünün reyting performansı… Her günün bir önceki güne göre Total, AB ve ABC sıralamaları netleşirken, dünkü sonuçlar da merak konusu oldu.

Dün akşam, gündüz kuşağı programları ve popüler diziler ekrana geldi. Güçlü içerikler arasındaki reyting yarışı tamamlandı.

İzleyiciler, dün akşamın reyting sıralamalarını heyecanla bekliyordu. Hangi dizi ve programlar daha fazla ilgi gördü?

17 Ağustos Perşembe günü elde edilen reyting sonuçları şu şekilde:

Total sıralamasında birinci sırayı TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star” programı elde etti. İkinci sırayı TRT1’in ekranlarından izlenen “Kendi Düşen Ağlamaz” aldı, üçüncü sıra ise “Fox Ana Haber” programının oldu.

AB kategorisinde ise zirveyi “Masterchef Türkiye All Star” programı göğüsledi. İkincilik ise TRT Spor’da yayınlanan “Beşiktaş-Neftçi Bakü UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme Karşılaşması”nın oldu. Üçüncülük ise yine “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinin.

17 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları

17 ağustos perşembe reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

17 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları açıklandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Kingston Technology, 2021’de SSD Dağıtımında Lider Oldu- Güncel Haberler Türk Telekom’dan doğa dostlarına   5 GB internet – Güncel Haberler Sonbahar’ın ilk duygusal şarkısı Aysel Aydoğan’dan- Güncel Haberler RNB-Pop’un parlayan yıldızı Güneş Trakya Rap Festivali’nde- Güncel Haberler GoDaddy, en popüler dört alan adı uzantısını paylaştı- Güncel Haberler 30 Ağustos Avcılar’da Coşkuyla Kutlandı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat