Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

19 Kasım Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star!

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » 19 Kasım Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star!
Google News Abone Ol

19 Kasım 2023 Pazar gününe ait reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Dün akşam Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster ve MasterChef All Star gibi popüler yapımlar ekrana geldi. Bu programlar arasında birinci olan yapıma dair reyting sonuçları, seyircilerin ilgi odağı haline geldi.

19 kasım pazar reyting sonuçları

Reyting sıralaması izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Ancak şu an için elimizde reyting sonuçlarına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. İzleyiciler, 19 Kasım 2023 tarihinde hangi yapımın zirveye çıktığını öğrenmek için sabırsızlanıyor.

Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster ve MasterChef All Star gibi rekabetin yoğun olduğu programların performansı, reyting sonuçlarıyla netlik kazanacak. Ancak, bu bilgiler henüz kamuoyu ile paylaşılmadığı için, en güncel ve kesin verilere ulaşmak için resmi duyuruların yapılmasını beklemek gerekiyor. Reyting sonuçları izleyiciler için büyük bir heyecan kaynağı olmaya devam ediyor.

19 Kasım Pazar Reyting Sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 TESKILAT TRT 1
2 YARGI KANAL D
3 KIRLI SEPETI FOX
4 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
5 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
6 TESKILAT (OZET) TRT 1
7 YARGI (OZET) KANAL D
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 ATV ANA HABER ATV

AB İLK 10 PROGRAM
1 YARGI KANAL D
2 TESKILAT TRT 1
3 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
4 YARGI (OZET) KANAL D
5 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 KANAL D ANA HABER KANAL D
8 TESKILAT (OZET) TRT 1
9 KIRLI SEPETI FOX
10 COK GUZEL HAREKETLER 2 OZET STAR TV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 YARGI KANAL D
2 TESKILAT TRT 1
3 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
4 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
5 YARGI (OZET) KANAL D
6 KIRLI SEPETI FOX
7 TESKILAT (OZET) TRT 1
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 KIRLI SEPETI (OZET) FOX

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

19 Kasım Pazar Reyting Sonuçları: Yargı, Teşkilat, Kirli Sepeti, Kim Milyoner Olmak İster, MasterChef All Star! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Zorlu Gündemdeki En Değerli Rehberimiz; 19 Mayıs 1919 Ruhu- Güncel Haberler Engelliler, en iyi radyo ve radyocuları seçti- Güncel Haberler Nazım’ın 120. Yaş Günü Çiğli’de Kutlandı- Güncel Haberler Ayşe Erbulak’tan 41 Kitaba 41 Kere Maşallah- Güncel Haberler GÜLNAZ ŞIRINGA VE TROLLER Ödüllü “Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması”na Başvurular Devam Ediyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat