Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: ‘Vermem Seni Ellere’ Zirvede!

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » 2 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: ‘Vermem Seni Ellere’ Zirvede!
Google News Abone Ol

2 Temmuz Pazar günü yayınlanan programlar arasındaki reyting yarışı sona erdi ve birincilik ödülü bu kez “Vermem Seni Ellere” dizisinin oldu. Total’de en çok izlenen dizi olarak zirveye yerleşti. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği dizi, Atv ekranlarında seyirciyle buluştu. İkinci sırada ise mutfak ustalarının mücadelesine tanıklık ettiğimiz “Masterchef Türkiye All Star” programı yer aldı. Kanal D ise üçüncü sırada yer alan yabancı sinema filmi “Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı” ile dikkatleri üzerine çekti.

AB kategorisinde ise birinci sırayı yine “Masterchef Türkiye All Star” programı aldı. İzleyiciler, ustaların yaratıcılık ve yeteneklerini sergilediği bu programa büyük ilgi gösterdi. İkinci sırayı ise duygusal hikayesiyle izleyicileri etkileyen “Vermem Seni Ellere” dizisi aldı. Bu başarı, dizinin kalitesini ve seyirciyle kurduğu bağı gösteriyor. Üçüncü sırada ise eğlenceli ve macera dolu “Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı” filmi yer aldı.

İzleyicilerin beğenisini kazanan bu yapımlar, reyting sonuçlarıyla da bu başarıyı taçlandırmış oldu. Her biri farklı türde olan bu programlar, izleyicilerin farklı zevklere hitap etmesini sağlıyor. Reyting sonuçları, televizyon dünyasında izleyici tercihlerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

2 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

2 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı: ‘Vermem Seni Ellere’ Zirvede! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

10. Boğaziçi Film Festivali’nde  “Hara” Filminin Gösterimi Gerçekleşti- Güncel Haberler Fuarımız gece bir başka güzel bekleriz!- Güncel Haberler Dijital dünyada siber güvenlik uzmanlarına ihtiyaç artıyor- Güncel Haberler İyotun Fazlası da Damlası da Bilinçsiz Kullanım ile Zarar Verebilir- Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Hafta; 23-29 Mayıs- Güncel Haberler Monster Notebook’tan oyun severlere Biomutant sürprizi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat