Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

20 Ekim Perşembe Reyting sonuçları! Lider kim merakla bekleniyor?

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 20 Ekim Perşembe Reyting sonuçları! Lider kim merakla bekleniyor?
Google News Abone Ol

20 Ekim perşembe reyting sonuçları

Reytingler merakla bekleniyor. Diziler ve yarışma programlarının iddialı sonuçları seyirci tarafından özellikle sosyal medya ve arama motorlarında araştırılıyor. 20 Ekim Perşembe reyting sıralamaları aramalarında dizilerden hangilerinin daha çok reyting aldığı, hangi yapımın lider olduğu, gelecek bölümler için önem taşıyor. Perşembe akşamı şamppiyonunun kimin olacağı açıklanacak. Peki, 20 Ekim Perşembe günü reyting sonuçları belli mi?

20 Ekim 2022 perşembe günü reyting sonuçları tüm dizi fanları tarafından merak ile yoğun bir şekilde araştırılıyor. Perşembe akşamı Atv ekranlarında Aldatmak dizisi, Kanal D’de Camdaki Kız dizisi, Star Tv’de Duy Beni dizisi, Show Tv’de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, Tv8’de MasterChef Türkiye ve Fox Tv’de Mahkum dizisi ekrana geldi. Peki, en çok izlenen yapım hangisi? Zirvenin sahibi şampiyon kim?

20 Ekim Perşembe Reyting sonuçları

20 ekim perşembe reyting sonuçları,

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

20 Ekim Perşembe Reyting sonuçları! Lider kim merakla bekleniyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Borusan Lojistik’ten Dünyaya Eşit Gözle Bakan Nesiller İçin Resim Yarışması- Güncel Haberler Türkiye Çip Krizinde Ne Durumda, Çıkış Yolu Var Mı? Bitcoin’de Kritik Hafta Öncesi Yatay Seyirler- Güncel Haberler Gölcüklü Kadınlar En Özel Günlerini Dolu Dolu Kutladı- Güncel Haberler Sivas’ta İbrahim Sadri İle Şiir Dünyasının Kapılarını Aralandı- Güncel Haberler Nilüfer’in iki projesi daha ödül aldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat