Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?
Google News Abone Ol

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Her sabah izleyicilerle paylaşılan reyting sonuçları, üç farklı kategoriye ayrılan en çok izlenen yapımları sıralamaktadır.  Günün merakla beklenen sorusu ise, hangi dizi veya programın zirveye oturacağı ve ikinci ile üçüncü sıralarda hangi yapımların yer alacağıdır. 

çarşamba reyting sonuçları

MasterChef All Star, Çöp Adam ve Dönence gibi yapımlar, reyting yarışında birbirleriyle sıkı bir mücadele içindeydiler. Şimdi gelin, bu yapımların reyting sıralamasını birlikte inceleyelim.

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

20 eylül çarşamba reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  10. Boğaziçi Film Festivali’nin Akreditasyon Başvuruları Başladı- Güncel Haberler Çocuklar için ‘Sevimli Hayvanlar Çiziyorum Resim Atölyesi’ Trump Art Gallery’de, 15-16 Ekim- Güncel Haberler Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor! Çukurca İzvat Camii’ne Çelik Çatı- Güncel Haberler Muğla Büyükşehir Çocukları Sanat ile Buluşturuyor- Güncel Haberler Koroplast’tan Yaşanılabilir Bir Dünya için Farkındalık Projesi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat