Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting sonuçları

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 20 Nisan 2023 Perşembe Reyting sonuçları
Google News Abone Ol
20 Nisan 2023 Perşembe Reyting sonuçları

21 Nisan sabahı açıklanan reyting sonuçlarına göre, 20 Nisan Perşembe akşamı televizyon ekranlarında birbirinden iddialı yapımlar izleyicilerle buluştu. Camdaki Kız, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Aldatmak, Survivor, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak gibi programlar, izleyicilerin beğenisini kazanmaya çalıştı. Peki, reyting sıralamasında birinci olan yapım hangisi oldu? TİAK tarafından belirlenen reyting share ölçümleri sonucu ortaya çıkan reyting sonuçları merak ediliyor.

Televizyon izleyicileri dün akşam da keyifle ekran başına geçerek sevdikleri dizilerin, programların ve yarışmaların yeni bölümlerini izledi. Camdaki Kız, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Aldatmak, Survivor, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak gibi yapımlar, reyting savaşının merkezinde yer aldı. Ancak, hangi yapımın birinci olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyordu.

Sonuçlar açıklandığında, reyting birincisi Survivor oldu. Total, AB ve ABC1 reyting sıralamasında da birinci olan Survivor, izleyicilerin favorisi oldu. Ancak, diğer programlar da izleyiciler tarafından ilgiyle takip edildi ve reyting savaşı kıyasıya devam etti. Televizyon dünyasındaki rekabetin sonucunu ise her hafta olduğu gibi izleyiciler belirledi.

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 ALDATMAK ATV
2 CAMDAKI KIZ KANAL D
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 ATV ANA HABER ATV
5 ESRA EROL’DA ATV
6 ALDATMAK (OZET) ATV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
9 SURVIVOR TV8
10 GULCEMAL FOX

AB İLK 10 PROGRAM

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ALDATMAK ATV
4 YUZ YILLIK MUCIZE STAR TV
5 ESRA EROL’DA ATV
6 ALDATMAK (OZET) ATV
7 ATV ANA HABER ATV
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
10 GELSIN HAYAT BILDIGI GIBI SHOW TV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ALDATMAK ATV
4 SURVIVOR TV8
5 ATV ANA HABER ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 YUZ YILLIK MUCIZE STAR TV
9 GULCEMAL FOX
10 ALDATMAK (OZET) ATV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

20 Nisan 2023 Perşembe Reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Soğuk ve Karlı Havalarda Yiyecek Bulmakta Zorlanan Kuşlar İçin Billboardlara Yemlikler Asıldı- Güncel Haberler Kırsal mahallelerin işaret ve yönlendirme levhaları yenileniyor- Güncel Haberler AQUA Sahne Yeni Sezonda En Sevilen Sanatçıların Canlı Müzik Performansları İle Cumartesi Gecelerinin Buluşma Noktası- Güncel Haberler Ödüllü “Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması”na Başvurular Devam Ediyor- Güncel Haberler UP: Rus ve Ukraynalı çocuklar kurdukları dostluk köprüsüyle kampımızın tanıtım yüzü oldu- Güncel Haberler Karşıyaka’nın Çınarlarına Dopdolu Kutlama- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat