26 Ocak 2023 Perşembe Reyting sonuçları

27.01.2023

0 Yorum

26 Ocak perşembe reyting sonuçları: Camdaki Kız reytingleri mi, Al Sancak dizisi reytingleri mi, Aldatmak dizisi reytingleri mi, Tuzak dizisi reytingleri mi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi reytingleri mi, Zirve kimin?

26 Ocak 2023 Perşembe Reyting sonuçları

26 Ocak perşembe reyting sonuçları merak ile bekleniyor. Tv dizileri, filmleri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her gün büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer yandan Tv dizilerini takip eden vatandaşlar ve dizi fanları reyting sonuçlarını da araştırmaya başladı bile.  İşte, 26 Ocak Perşembe reyting sonuçları! Detaylar haberimizde… İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde…

26 Ocak Perşembe akşamı Tv’de; KANAL D akşam kuşağında Camdaki Kız dizisi, TRT 1’de Al Sancak dizisi, ATV’de Aldatmak dizisi, TV8’de Tuzak dizisi SHOW TV’de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, FOX TV’de Kılıbık gibi yapımlar yer aldı. Peki, 26 Ocak reyting sonuçlarına göre hangi yapım, dizi birinci oldu? İşte reyting sonuçları..

26 Ocak Perşembe Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 AL SANCAK TRT 1
2 ESRA EROL’DA ATV
3 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
4 ALDATMAK ATV
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 CAMDAKI KIZ KANAL D
7 GELSIN HAYAT BILDIGI GIBI SHOW TV
8 ATV ANA HABER ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 AL SANCAK (OZET) TRT 1

AB İLK 10 PROGRAM

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 AL SANCAK TRT 1
4 ESRA EROL’DA ATV
5 ALDATMAK ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ATV ANA HABER ATV
8 AL SANCAK (OZET) TRT 1
9 GELSIN HAYAT BILDIGI GIBI SHOW TV
10 KILIBIK (T.S) FOX

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 AL SANCAK TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 CAMDAKI KIZ KANAL D
4 ALDATMAK ATV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ESRA EROL’DA ATV
7 GELSIN HAYAT BILDIGI GIBI SHOW TV
8 ATV ANA HABER ATV
9 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
10 AL SANCAK (OZET) TRT 1

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ