Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

26 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları: Benim Güzel Ailem Dizisi Şaşırtıcı Bir Başarı Elde Etti!

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 26 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları: Benim Güzel Ailem Dizisi Şaşırtıcı Bir Başarı Elde Etti!
Google News Abone Ol

26 Temmuz çarşamba reyting Sonuçları: 26 Temmuz tarihinde gerçekleşen reyting sonuçları açıklandı ve Benim Güzel Ailem dizisi beklenmedik bir sonuç elde etti. Dün akşam televizyon ekranlarında yayınlanan programlar, filmler ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı sona erdi. İzleyiciler, en çok izlenen dizi ve programlar hakkında merak içindeydi ve sonuçlar nihayet açıklandı.

Total’de birinci sırada Masterchef Türkiye All Star programı yer alırken, ikinci sırayı Benim Güzel Ailem dizisi elde etti. Üçüncü sırada ise FOX Ana Haber programı yer aldı.

26 temmuz çarşamba reyting sonuçları

AB kategorisinde de durum benzer şekilde oldu. Masterchef Türkiye All Star programı birinci sırada yer alırken, Benim Güzel Ailem dizisi ikinci sırayı elde etti. Üçüncü sırada ise Benim Güzel Ailem özet programı yer aldı.

20+ABC1 kategorisinde ise yine birinci sırada Masterchef Türkiye All Star programı yer alırken, ikinci sıra Benim Güzel Ailem dizisi oldu. Üçüncü sırada ise FOX Ana Haber programı yer aldı.

Dün akşam televizyon ekranlarında yayınlanan güçlü yapımlar arasında gerçekleşen reyting savaşı sona erdi ve sonuçlar merakla beklenen şekilde açıklandı. Benim Güzel Ailem dizisinin beklenmedik bir başarı elde etmesi izleyicileri şaşırttı.

26 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 BENIM GUZEL AILEM TRT 1
3 FOX ANA HABER FOX
4 SHOW ANA HABER SHOW TV
5 BENIM GUZEL AILEM (OZET) TRT 1
6 KANAL D ANA HABER KANAL D
7 VENOM ZEHIRLI OFKE (Y.S) ATV
8 AY’IN DUSUSU (Y.S) KANAL D
9 ASK-I MEMNU (TKR) KANAL D
10 SICAK GELISME KANAL D
11 RUHUN DUYMAZ (TKR) FOX

AB İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 BENIM GUZEL AILEM TRT 1
3 BENIM GUZEL AILEM (OZET) TRT 1
4 KANAL D ANA HABER KANAL D
5 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
6 AY’IN DUSUSU (Y.S) KANAL D
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 RUHUN DUYMAZ (TKR) FOX
9 FOX ANA HABER FOX
10 VENOM ZEHIRLI OFKE (Y.S) ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 BENIM GUZEL AILEM TRT 1
3 FOX ANA HABER FOX
4 BENIM GUZEL AILEM (OZET) TRT 1
5 SHOW ANA HABER SHOW TV
6 KANAL D ANA HABER KANAL D
7 VENOM ZEHIRLI OFKE (Y.S) ATV
8 AY’IN DUSUSU (Y.S) KANAL D
9 RUHUN DUYMAZ (TKR) FOX
10 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

26 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları: Benim Güzel Ailem Dizisi Şaşırtıcı Bir Başarı Elde Etti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kötü amaçlı kodlar, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamasındaki bir mod aracılığıyla yayılıyor- Güncel Haberler Serengeti’nin Destansı Keşfi İkinci Bölümüyle BBC Earth’te- Güncel Haberler Köy öğretmenleri artık yalnız değil!- Güncel Haberler Dijital dergi NP Pozitif’in ikinci sayısı yayında FLO’nun yapay zeka projesi, ayakkabı sektörünün önemli sorunlarına ilaç olacak- Güncel Haberler Türk Milletinin Zaferi Fotoğraflarla Sergilendi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat