Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

28 Eylül Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! Bir Peri Masalı mı, Mükemmel Eşleşme mi, MasterChef Türkiye mi lider?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 28 Eylül Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! Bir Peri Masalı mı, Mükemmel Eşleşme mi, MasterChef Türkiye mi lider?
Google News Abone Ol

28 Eylül 2022 çarşamba gününün reyting sıralaması merakla araştırılıyor. Tüm Tv takipçileri ve özellikle dizi fanları hangi yapımın daha çok seyredildiğini merakla bekliyor. Dün akşam Fox Tv’de yeni dizi Bir Peri Masalı, Trt1’de Mükemmel Eşleşme ve Tv8’de MasterChef Türkiye yapımları ekrana geldi. Peki, en çok izlenen yapım hangisi?

28 Eylül Çarşamba Reyting sonuçları

 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MUGE ANLI ILE TATLI SERT

2 MASTERCHEF TURKIYE

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER

4 ESRA EROL’DA

5 O KIZ

6 BIR PERI MASALI

7 ATV ANA HABER

8 SHOW ANA HABER

9 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI

10 AVANAK APTI (T.S)

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE

2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER

4 BIR PERI MASALI

5 O KIZ

6 MASTERCHEF TURKIYE OZET

7 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI

8 ESRA EROL’DA

9 BIR PERI MASALI (TKR)

10 YALI CAPKINI (TKR)

ABC İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE

2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER

4 BIR PERI MASALI

5 O KIZ

6 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI

7 ESRA EROL’DA

8 KANAL D ANA HABER

9 ATV ANA HABER

10 MASTERCHEF TURKIYE OZET

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

28 Eylül Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! Bir Peri Masalı mı, Mükemmel Eşleşme mi, MasterChef Türkiye mi lider? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Gençlerimiz Geleceğimizdir- Güncel Haberler Sakıp Sabancı Müzesi’nden yeni sergi: “Tanzimat’tan Cumhuriyet’e Ressam Hocaların Ressam Öğrencileri” IBM Cloud, il AMD EPYC işlemcileriyle çalışacak- Güncel Haberler Dynabook Portégé Serisinde Yeni 12. Nesil Intel® Core™ Seçeneği- Güncel Haberler Türkiye’nin EURO 2020 yolculuğu Gain’de- Güncel Haberler Osmangazi’nin kütüphaneleri ile üniversiteyi kazandılar- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat