Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

3 Ağustos Perşembe Reytinglerinde Zafer Hangi Yapımın Olduğu Belli Oldu! En Çok İzlenen Dizi Hangisi?

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 3 Ağustos Perşembe Reytinglerinde Zafer Hangi Yapımın Olduğu Belli Oldu! En Çok İzlenen Dizi Hangisi?
Google News Abone Ol

3 Ağustos Perşembe günü yayınlanan yapımlar arasında en çok izlenen dizi hangisiydi? Reyting birincisi kim oldu? Ya Çok Seversen, MasterChef Türkiye All Star ve daha birçok dizi ve yarışma programı izleyicilerin karşısına çıktı. Ancak hangi yapımın reytinglerde öne çıktığı merak konusuydu. TİAK tarafından açıklanan reyting share ölçümleri sonucunda, 3 Ağustos Perşembe akşamının reyting birincisi belirlendi. TOTAL, AB ve ABC1 reyting sıralamaları da açıklandı. İşte, 3 Ağustos Perşembe reyting sonuçları…

perşembe reyting

3 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları

 

 

Total Reyting İlk 10

total reyting

AB Reyting İlk 10

ab reyting

ABC1 Reyting İlk 10

abc1 reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

3 Ağustos Perşembe Reytinglerinde Zafer Hangi Yapımın Olduğu Belli Oldu! En Çok İzlenen Dizi Hangisi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Siyasetin Yalan Rüzgarı Minik parmaklar kodlama atölyesinde- Güncel Haberler Festivallerin Rahatlatan Sesi Sattas KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar’da- Güncel Haberler Metastatik Meme Kanserinde Yeni Tedavi Yaklaşımları Umut Vaat Ediyor- Güncel Haberler ESET, tüm kurumsal kategorilerde lider- Güncel Haberler Allianz Motto Müzik, yeni belgesel serisiyle iklim krizine dikkat çekiyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat