Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

31 Temmuz Pazartesi Reyting sonuçları: Sıralama şaşırttı!

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 31 Temmuz Pazartesi Reyting sonuçları: Sıralama şaşırttı!
Google News Abone Ol

31 Temmuz pazartesi reyting sıralaması: 31 Temmuz pazartesi yayınlanan, dizi, film, haber ve diğer yapımların ”Total, AB ve ABC1” kategorilerindeki reyting sonuçları çıktı. 

pazartesi reyting sonuçları

pazartesi reyting sonuçları

Pazartesi günü en çok izlenen yapım, Tv8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışma programı ”Masterchef Türkiye all star” Total, AB ve ABC1 grubunun tümünde zirveye yerleşti.

Pazartesi gününün en çok izlenen ikinci yapımı, Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden ” Ruhun Duymaz” dizisi oldu. Dizi Total’de ikinci AB grubunda dördüncü ABC1 grubunda yine dördüncü oldu.

Pazartesi gününün en çok izlenen üçüncü yapımı Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ”VEDA MEKTUBU” oldu. Dizi Total’de üçüncü sırada yer alırken AB grubunda ikinci sırada ABC1 grubunda ise üçüncü sırada yer aldı.

Haftanın ilk günü olan pazartesi gününün en çok izlenen dördüncü yapımı, bir yeşilçam efsanesi olan, Süt Kardeşler yerli sinema filmi oldu. Film, AB grubunda altı, ABC1 grubunda ise beşinci sırada yer aldı.

Günün en çok izlenen beşinci yapımı ise, Fox Tv ana haber oldu. Total’de beşinci sırada yer alan  Fox Tv Ana Haber AB grubunda üçüncü, ABC1 grubunda ise ikinci sırada yer aldı.

31 Temmuz Pazartesi Reyting sıralaması

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 RUHUN DUYMAZ FOX
3 VEDA MEKTUBU KANAL D
4 SUT KARDESLER (T.S) SHOW TV
5 FOX ANA HABER FOX
6 TOKATCI (T.S) SHOW TV
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 UVEY ANNE ATV
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 ATV ANA HABER ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 VEDA MEKTUBU KANAL D
3 FOX ANA HABER FOX
4 RUHUN DUYMAZ FOX
5 KANAL D ANA HABER KANAL D
6 SUT KARDESLER (T.S) SHOW TV
7 TOKATCI (T.S) SHOW TV
8 UVEY ANNE ATV
9 AYKUT ENISTE 2 (T.S) STAR TV
10 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 FOX ANA HABER FOX
3 VEDA MEKTUBU KANAL D
4 RUHUN DUYMAZ FOX
5 SUT KARDESLER (T.S) SHOW TV
6 TOKATCI (T.S) SHOW TV
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
10 VEDA MEKTUBU (OZET) KANAL D

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

31 Temmuz Pazartesi Reyting sonuçları: Sıralama şaşırttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Inveo Portföy, birikimlerinizi yapay zeka ile tanıştırıyor- Güncel Haberler İstanbul Bilgi Üniversitesi “Otizmli Öğrenciler İçin Beden Eğitimi ve Spor Çalıştayı”yla otizmli öğrencilerin eğitiminde yeni modellere ışık tuttu- Güncel Haberler E-Ticaret Zirvesi’nde “Büyüme” konuşuldu- Güncel Haberler Sürdürülebilir Gıda Zirvesi Gıda Sistemleri Dönüşümü Sağlıklı Gezegen Sağlıklı İnsan İçin Bir Araya Geldi- Güncel Haberler T5 II True Wireless Sport McLaren, sıra dışı tasarımıyla göz kamaştırıyor Antalya’da Şanlıurfa Rüzgarı Esti – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat