Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

4 Aralık Pazar Günlük Reyting Sonuçları: Tozluyaka mı, Güzel Günler mi, Yargı mı, Çok Güzel Hareketler 2 mi, Lider kim?

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » 4 Aralık Pazar Günlük Reyting Sonuçları: Tozluyaka mı, Güzel Günler mi, Yargı mı, Çok Güzel Hareketler 2 mi, Lider kim?
Google News Abone Ol
4 Aralık Pazar Günlük Reyting Sonuçları: Tozluyaka mı, Güzel Günler mi, Yargı mı, Çok Güzel Hareketler 2 mi, Lider kim?

4 Aralık Pazar günlük reyting sonuçları çıktı. Pazar akşamı, Tv 8 ekranlarında Masterchef, Fox Tv ekranlarında Tozluyaka dizisi Star’da Çok Güzel Hareketler, Kanal D’de Yargı dizisi Show Tv’de Güzel Günler yeni bölümleriyle ekrana geldi. Peki, 4 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? Reyting sıralaması nasıl?

4 Aralık Pazar Günlük Reyting Sonuçları

4 aralık pazar günlük reyting sonuçları

4 aralık pazar günlük reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

4 Aralık Pazar Günlük Reyting Sonuçları: Tozluyaka mı, Güzel Günler mi, Yargı mı, Çok Güzel Hareketler 2 mi, Lider kim? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir Milletin Yeniden Dirilişi; Çanakkale- Güncel Haberler Başkan Soyer’den müftülüğe hayırlı olsun ziyareti- Güncel Haberler Engelsiz Filmler Festivali”nin  Fiziksel Gösterimlerine Eskişehir de Eklendi- Güncel Haberler “Engelsiz Filmler Festivali” 17-23 Ekim Tarihleri Arasında Ankara’da- Güncel Haberler Konuya Fransız’dan Yeni Şarkı: “Bunu Seviyorsun” Sömestr’da nereye gitsek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat