Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

5 Nisan Reyting sonuçları çıktı mı? Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 5 Nisan Reyting sonuçları çıktı mı? Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı?
Google News Abone Ol
5 Nisan Reyting sonuçları çıktı mı? Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı?

5 Nisan reyting sonuçları merakla bekliniyor… Her gün bir önceki günün reyting sıralaması belli olurken çarşamba gününün reytingleri merak ediliyor. Sevdikleri dizinin başarısını merak eden izleyiciler ve dizi fanları dizi, film ve haber programların Total ve AB reyting sıralaması için araştırmalarına başladı. Buna göre; Reyting sonuçları açıklandı mı? 5 Nisan Kraliçe, Adım Farah, Kuruluş Osman dünün reyting sonuçları ile kim birinci oldu? İşte tüm sıralama…

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

5 Nisan Çarşamba Reyting sonuçları

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

5 Nisan Reyting sonuçları çıktı mı? Kraliçe mi, Adım Farah mı, Kuruluş Osman mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Usta Gazeteciler Dünyanın En Büyük Makam Odasına Konuk Oldu- Güncel Haberler Novo Nordisk Türkiye Yeni Genel Müdürü JENS PII OLESEN Oldu- Güncel Haberler SPX online alışverişte çığır açıyor!- Güncel Haberler Başkan Soyer ödüllü tasarımcıları ağırladı- Güncel Haberler Şoförler Odası’nın Yeni Yönetiminden Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret- Güncel Haberler Canon’dan Profesyonellere Zorlu Şartlarda En İyi Çekim Kalitesi ve Deneyimi Sunan EOS R3

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat