Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

5 Ocak Perşembe Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim?

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 5 Ocak Perşembe Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim?
Google News Abone Ol
5 Ocak Perşembe Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim?

5 Ocak perşembe reyting sonuçları açıklanıyor! 5 Ocak AB ABC ve Total reyting sıralamasında zirve yarışı devam ediyor.
Birçok dizi yılbaşı tatiline devam ederken reyting sonuçları ile zirve yarışı tüm hızıyla devam ediyor. 5 Ocak Perşembe akşamı televizyonda ; Tuzak dizisi, İyilik dizisi, Yaşamak Güzel Şey, Tom Raider gibi yapımlar yayınlandı. İşte 5 Ocak AB ve total reyting sıralamasında zirve yarışı…

5 Ocak Perşembe Reyting sonuçları!

5 ocak perşembe reyting

5 ocak perşembe reyting

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

5 Ocak Perşembe Reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dikili Deliktaş Mahallesi çocukları atölyelerle buluştu- Güncel Haberler Dış Ticaret İstatistikleri, Ocak 2022- Güncel Haberler 6. HERITAGE İstanbul’a 3 Günde Rekor Ziyaretçi- Güncel Haberler Misi sanatçı konuklarını ağırladı- Güncel Haberler Bahçıvanlık Eğitimleri Başladı- Güncel Haberler Moda endüstrisinde ihracatın yıldızları ödüllendirildi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat