Çöp Adam Dizisi Açık Ara Önde

01.01.2023

0 Yorum

Dizilerde reyting sıralaması artık televizyondan izlenme sayısı kadar sosyal medya paylaşımları üzerinden de yapılıyor. Özellikle kanalların diziyi resmi internet sitelerinden paylaşması nedeniyle, çok sayıda izleyici dizileri takip etmek için bu platformları tercih ediyor. Çöp Adam dizisi de bunlardan bir tanesi. Star kanalında Çarşamba günleri yayınlanan dizi, sosyal medya etkileşimlerde zirveyi aldı. Sosyal Medyanın En İyisi […]

Çöp Adam Dizisi Açık Ara Önde

Dizilerde reyting sıralaması artık televizyondan izlenme sayısı kadar sosyal medya paylaşımları üzerinden de yapılıyor. Özellikle kanalların diziyi resmi internet sitelerinden paylaşması nedeniyle, çok sayıda izleyici dizileri takip etmek için bu platformları tercih ediyor. Çöp Adam dizisi de bunlardan bir tanesi. Star kanalında Çarşamba günleri yayınlanan dizi, sosyal medya etkileşimlerde zirveyi aldı.

Sosyal Medyanın En İyisi Çöp Adam Dizisi

Çarşamba günleri ülkenin önde gelen ulusal kanallarının önemli dizileri arasında ciddi bir rekabet var. Hem televizyon izlenme oranlarında hem de sosyal medya etkileşimde farklı sıralamaların ortaya çıktığı sektörde bu hafta sosyal medyanın en iyisi Çöp Adam dizisi oldu. Hem de açık ara farkla.

Sosyal medya etkileşimleri ve paylaşımları üzerinden yapılan incelemede, Star Tv’nin Çarşamba dizisi olan Çöp Adam hakkında tam 75 Bin paylaşım yapıldı. En yakın rakibi olan Sıfırıncı Gün adlı yapım ise 25 Bin barajını geçemedi.

Çarşamba günlerinin reyting birincisi olan Kuruluş Osman dizisi ise 4 Bin 200 rakamında kaldı. Çarşamba dizilerinin sosyal medyada sonuncusu ise sadece 1000 paylaşım ile Fox’un Hayatımın Şansı adlı dizisi oldu.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ