Çöp Adam Dizisinde Elçin Sangu Rüzgarı

06.01.2023

0 Yorum

Çöp Adam dizisi ile birlikte Kiralık Aşk günlerine dönen Elçin Sangu, bu kez çok daha ağır bir rolle izleyicisinin karşısına çıktı.

Çöp Adam Dizisinde Elçin Sangu Rüzgarı

2022-2023 dizi projeleri kapsamında Star Tv ekranlarında yayına giren Çöp Adam dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla şimdiye kadar başarılı bir grafik çiziyor. 4 Ocak 2023 günü 6. Bölümü ekranlara gelen dizinin 7. Bölümü şimdiden büyük merak konusu oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinden biri olan Çöp Adam dizisi, yayınlandığı ilk 6 bölümüyle reyting sıralamasında iyi bir konuma ulaştı bile. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu’nun yer aldığı dizi Tamer ve Peri üzerinden ilerliyor.

Bu yazıda neler var?

Yabancılardan Beğeni Yağmuru

Ulusal medyada iyi seviyede izlenme oranları yakalayan Çöp Adam dizisi aynı zamanda yabancı medyaya da gündem olmayı başardı. Sosyal medyada özellikle Elçin Sangu performansıyla ilgili çok sayıda olumlu tepki geldi. Dizinin teknik ve oyuncu ekibinin yüzlerini güldüren açıklamalara, yerli izleyici de tepkisiz kalmadı. Böylece sosyal medyada dizi hakkında çok sayıda etkileşim meydana geldi.

Kiralık Aşk’tan Sonra Yeniden Kendini Buldu!

Bir yaz dizisi olarak başlayan Kiralık Aşk, Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun müthiş uyumu sayesinde planlandığından çok daha uzun sürmüştü. Ardından birkaç farklı projede yer alan Elçin Sangu, istediği ilgiyi bir türlü bulamamıştı.

Çöp Adam dizisi ile birlikte Kiralık Aşk günlerine dönen Elçin Sangu, bu kez çok daha ağır bir rolle izleyicisinin karşısına çıktı. Dram öğelerinin ağır bastığı Peri karakterini en iyi şekilde canlandıran güzel oyuncu hakkında yerli ve yabancı medyada çok sayıda olumlu tepki bulunuyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ