Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dün Akşamın Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Dizi ve Programlar İzleyicilerin Tercihi Oldu?

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » Dün Akşamın Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Dizi ve Programlar İzleyicilerin Tercihi Oldu?
Google News Abone Ol
Dün Akşamın Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Dizi ve Programlar İzleyicilerin Tercihi Oldu?

Televizyon dünyasında her gün olduğu gibi dün de birbirinden başarılı programlar ve diziler ekrana geldi. Total, AB ve ABC sıralamasının her gün güncellendiği günümüzde, dün akşamın reyting sonuçları da merakla bekleniyordu.

Güçlü yapımların kıyasıya bir rekabetinin yaşandığı dün akşamda, hangi dizi ve programların izleyici tarafından daha çok tercih edildiği merak konusuydu. 18 Nisan Salı reyting sonuçlarına göre, Total’de birinci sırada Üç Kız Kardeş, ikinci sırada Aile, üçüncü sırada ise Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

AB sıralamasında ise ilk sırada Aile, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ise Üç Kız Kardeş yer aldı. 20+ABC1 grubunda da aynı sıralama devam etti ve ilk sırada Aile, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Üç Kız Kardeş yer aldı.

Dün akşamın reyting sonuçları, izleyicilerin program ve dizi tercihleri konusunda fikir verirken, yapımcılar için de önemli bir gösterge niteliği taşıyor. Televizyon dünyasında rekabetin her geçen gün arttığı bu dönemde, yapımcılar başarılı bir iş ortaya koymak için daha da fazla çalışıyorlar.

18 Nisan Salı Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 UC KIZ KARDES KANAL D
2 AILE SHOW TV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 ATV ANA HABER ATV
5 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
6 ESRA EROL’DA ATV
7 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
8 SURVIVOR TV8
9 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D
10 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 UC KIZ KARDES KANAL D
4 AILE (OZET) SHOW TV
5 TETIKCININ OGLU FOX
6 ESRA EROL’DA ATV
7 ATV ANA HABER ATV
8 YUREK CIKMAZI TRT 1
9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
10 SURVIVOR TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 UC KIZ KARDES KANAL D
4 AILE (OZET) SHOW TV
5 TETIKCININ OGLU FOX
6 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
7 SURVIVOR TV8
8 ATV ANA HABER ATV
9 ESRA EROL’DA ATV
10 YUREK CIKMAZI TRT 1

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Dün Akşamın Reyting Sonuçları Açıklandı: Hangi Dizi ve Programlar İzleyicilerin Tercihi Oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Euler Hermes artık Allianz Trade- Güncel Haberler Kartepe Belediyesi’nden Arsa İhalesi- Güncel Haberler Canik Zabıtası Ramazanda Denetimlerini Sürdürüyor- Güncel Haberler Büyükşehir Belediyesi ‘Dünya Su Günü’nü dolu dolu kutluyor- Güncel Haberler İş Sanat’tan kalplere “baharda caz” ritmi ‘Okulda Diyabet Programı İl Toplantıları’nın beşincisi Afyonkarahisar’da gerçekleşti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat