Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu! İşte 25 Nisan 2023 Salı Gününün En Çok İzlenen Dizileri ve Programları

Ana Sayfa » Reyting » Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu! İşte 25 Nisan 2023 Salı Gününün En Çok İzlenen Dizileri ve Programları
Google News Abone Ol
Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu! İşte 25 Nisan 2023 Salı Gününün En Çok İzlenen Dizileri ve Programları

Dün akşam televizyon ekranlarında yayınlanan diziler, filmler ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı sona erdi. 25 Nisan 2023 Salı gününe ait Total, AB ve ABC sıralaması belirlendi ve izleyicilerin merakı son buldu.

Gündüz kuşağı programları ve iddialı dizilerin yer aldığı dün akşamın reyting sonuçları oldukça merak ediliyordu. En çok izlenen dizi ve programlar hangileri oldu?

Total reyting sıralamasında birinci sırayı Kanal D’de yayınlanan “Üç Kız Kardeş” aldı. İkinci sırada Atv’de ekranlara gelen “Ben Bu Cihana Sığmazam” yer alırken, üçüncülük Star TV’de yayınlanan “Aile” dizisine ait oldu.

AB kategorisinde ise birinci sırayı yine “Aile” dizisi aldı. İkinci sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber programı yer alırken, üçüncülük ise “Aile” dizisinin özetiyle birlikte geldi.

Dün akşamın reyting sonuçlarına göre, izleyicilerin tercihleri net bir şekilde ortaya çıktı ve en çok izlenen yapımlar belli oldu.

25 Nisan 2023 Salı Reyting sonuçları

25 Nisan 2023 Salı gününün reyting sonuçları açıklandı! Total ve AB kategorilerinde en çok izlenen diziler ve programlar belli oldu. İşte detaylar!
25 nisan salı reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu! İşte 25 Nisan 2023 Salı Gününün En Çok İzlenen Dizileri ve Programları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fibabanka; Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne (WEPs) imza attı. – Güncel Haberler Microsoft Teams Essentials ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma kası güçlenecek- Güncel Haberler Yazar Işıl Erverdi: Duygu kontrolü ve çocuk gelişimi için hikaye okumalıyız- Güncel Haberler Oyuncu Öner Erkan öğrencilere Sait Faik okudu- Güncel Haberler Başarının sırrı değişen kullanıcı davranışlarını anlamaktan geçiyor- Güncel Haberler Başkan Karakayalı, Ruhsatları Teslim Etti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat