Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Yargı Dizisi Sezon Finaliyle İzleyicileri Kendine Hayran Bıraktı

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Yargı Dizisi Sezon Finaliyle İzleyicileri Kendine Hayran Bıraktı
Google News Abone Ol

7 Mayıs Pazar günü yayınlanan dizi, film ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı sona erdi ve sonuçları merakla bekleniyordu. Total, AB ve ABC sıralamaları her gün açıklanıyor; dün akşamın reyting sonuçları ise oldukça heyecanlıydı.

Dün akşam ekranlarda birçok güçlü yapım yer aldı ve izleyiciler de bu yapımların reyting savaşını merakla takip etti. Peki, dün akşam en çok izlenen dizi ve programlar hangileriydi?

Total sıralamasında birinci sırada Yargı yer alırken, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada ise Survivor yer aldı.

AB sıralamasında ise ilk sırada Yargı yer alırken, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada ise Güzel Günler yer aldı.

20+ABC1 grubunda ise birinci sırada Yargı yer alırken, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada ise Survivor yer aldı.

Sonuç olarak, dün akşamın reyting sonuçları oldukça heyecanlı geçti ve birçok güçlü yapım izleyicilerin ilgisini çekti. Yargı dizisi sezon finaliyle reytingleri alt üst ederken, diğer yapımlar da izleyici kitlesini korumayı başardı.

7 Mayıs Pazar Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 YARGI KANAL D
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 SURVIVOR TV8
4 YARGI (OZET) KANAL D
5 ATV ANA HABER ATV
6 GUZEL GUNLER SHOW TV
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
9 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV
10 EGO FOX

AB İLK 10 PROGRAM
1 YARGI KANAL D
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 GUZEL GUNLER SHOW TV
4 YARGI (OZET) KANAL D
5 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
6 EGO FOX
7 CUMHURBASKANI ADAYLARI PROPAGANDA KONUSMALARI TRT 1
8 SURVIVOR TV8
9 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV
10 GUZEL GUNLER (OZET) SHOW TV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 YARGI KANAL D
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 SURVIVOR TV8
4 GUZEL GUNLER SHOW TV
5 YARGI (OZET) KANAL D
6 EGO FOX
7 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
8 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV
9 ATV ANA HABER ATV
10 CUMHURBASKANI ADAYLARI PROPAGANDA KONUSMALARI TRT 1

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Yargı Dizisi Sezon Finaliyle İzleyicileri Kendine Hayran Bıraktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Tüpraş, Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Büyük Veriden Değer Yaratarak Güçleniyor- Güncel Haberler Başkan Kocaman’dan Miraç Kandili Mesajı- Güncel Haberler NVIDIA DLSS ve Reflex, Battlefield 2042’ye Geliyor! DOOM Eternal’a ise Işın İzleme ve DLSS Geldi!- Güncel Haberler Paribu sponsorluğunda kasım ayı kültür sanat programı- Güncel Haberler Unutulmuş Değerler Festivali’ne 10 Binlerce Kişi Katıldı- Güncel Haberler Pandemi döneminde küçük işletmeler siber güvenliğe nasıl öncelik verdi?- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat