Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnternet Haberciliği Nedir?

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » İnternet Haberciliği Nedir?
Google News Abone Ol
İnternet Haberciliği Nedir?

Günümüz dünyasında internete ulaşımın kolaylaşması ve internete ulaşan cihazların çeşitliliğiyle internet haberciliğinin önü açılmıştır.  İnternet haberciliği, sadece internet platformlarında haber yayını yapılmasıdır. İnternet haberciliğinin yazılı basından avantajları vardır. Bildiğiniz üzere gazeteler gündemi bir gün geriden yayınlamaktadır. İnternet haberciliğinde ise gündemi anlık olarak takip edebilme şansımız vardır.

İnternet haberciliği, geleneksel gazetelerin ve habet kanallarının web siteleri olabileceği gibi, kapanan gazetelerin web sitesi de olabilmektedir. Yanı sıra dijital dünyada yayınlanmaya başlayan, ve yayın hayatını oradan sürdüren pek çok haber sitesi mevcuttur.

İnternet haberciliği, genel olarak internet haber siteleri üzerinden ücretsiz bir şekilde internet erişiminin olduğu her noktadan ulaşılabilmesi sebebiyle oldukça rağbet görmektedir. Ayrıca habercilikte hız kavramının son derece öneme sahip olduğunu da göz önünde bulundurursak, internet gazeteleri sayesinde bunu sağlamak mümkündür.

İnternet gazetelerinin ve haber sitelerinin mobil uygulamalarıda bulunmaktadır bununla birlikte gelen haber bildirimleri, son dakika gelişmeleri her an her şeyden hızlıca haberdar olmamıza olanak sağlıyor. Bununla birlikte reklam verenlerin tercihi de artık yeni medya teknolojileri olmaya başlamıştır.

Bu bağlamda internet haberciliğinin yeni gözdesi, En Haber sizlere doğru ve tarafsız bir habercilik vizyonuyla hizmet etmek için kurulmuştur.

Enes Haber – Doğru ve Tarafsız

 

 

İnternet Haberciliği Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İBB Şehir Tiyatroları Müze Gazhane Büyük Sahne’yi Albert Camus’ün “Veba”sı ile açtı- Güncel Haberler Fevzi Karakoç’un “İmgenin Ötesi” sergisi İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde açıldı- Güncel Haberler “Kadının Eseri” nin Bu Haftaki Konukları Atiye ve Elif Eda Güneş- Güncel Haberler Karaburun’a gençlik enerjisi- Güncel Haberler Büyükşehir, erişilebilirlik sertifikası aldı- Güncel Haberler Yenidoğan Camiinin sundurması da yenileniyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat