Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Kuruluş Osman Total’de Yine Birinci! 19 Nisan 2023 Reyting Sonuçları Açıklandı”

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » “Kuruluş Osman Total’de Yine Birinci! 19 Nisan 2023 Reyting Sonuçları Açıklandı”
Google News Abone Ol
“Kuruluş Osman Total’de Yine Birinci! 19 Nisan 2023 Reyting Sonuçları Açıklandı”

İzleyicilerin merakla beklediği 19 Nisan 2023 Çarşamba günü reyting sonuçları açıklandı. ATV’nin sevilen dizisi “Kuruluş Osman” Total’de birinci sırada yer alırken, ATV Ana Haber ikinci, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ise üçüncü sırayı aldı. AB kategorisinde ise yine “Kuruluş Osman” birinci sırada yer alırken, ikinci sırada “Adım Farah” ve üçüncü sırada yine “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” yer aldı. Reyting sonuçlarına göre, izleyicilerin en çok tercih ettiği yapım yine “Kuruluş Osman” oldu.

19 Nisan 2023 Reyting Sonuçları

19 nisan çarşamba reyting sonuçları

19 nisan çarşamba reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

“Kuruluş Osman Total’de Yine Birinci! 19 Nisan 2023 Reyting Sonuçları Açıklandı” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Halima Aden, Modanisa’nın global marka elçisi oldu- Güncel Haberler Nilüfer’in müzeleri ödüle doymuyor- Güncel Haberler “Toplu Sözleşme Sorunlara Çözüm Getirmeyecek”- Güncel Haberler Vahşi Avustralya: Hayatta Kalma Savaşı National Geographic WILD Ekranlarında Sağlam parola politikalarıyla birleştirilmiş yama yönetimi, işletmelere yönelik siber saldırı riskini 60’a kadar azaltıyor- Güncel Haberler Karabağlar Belediyesi’nden çocuklara ara tatil armağanı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat