Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Masterchef All Star ve Benim Güzel Ailem Reyting Sıralamasında Öne Çıktı

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » Masterchef All Star ve Benim Güzel Ailem Reyting Sıralamasında Öne Çıktı
Google News Abone Ol

Dün akşam televizyon ekranlarında izleyicileri büyüleyen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total ve AB gruplarındaki sıralamalarda Masterchef Türkiye All Star ve Benim Güzel Ailem öne çıktı. Yarışma programları, diziler ve haber bültenleri arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı.

21 Haziran 2023 Çarşamba gününün en çok izlenen programı Masterchef Türkiye All Star oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert ise ikinci sırada yer aldı. Benim Güzel Ailem ise totalde üçüncü sırayı alarak, büyük bir başarıya imza attı.

İzleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği reyting sıralamalarında, yarışma programları ve diziler ilk sıralarda yer alırken, haber bültenleri de kendilerine yer buldu. Haftanın üçüncü gününde ekran başındaki izleyiciler, kaliteli ve keyifli programlarla zaman geçirdi.

21 Haziran tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total’de en çok izlenen proje Masterchef Türkiye All Star olurken, 2. sırada ise Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı. Benim Güzel Ailem ise totalde üçüncü sırayı alarak, büyük bir başarıya imza attı.

21 Haziran Çarşamba Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8

2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

3 BENIM GUZEL AILEM TRT 1

4 ESRA EROL’DA ATV

5 RECEP IVEDIK 6 (T.S) FOX

6 ATLA GEL SABAN (T.S) SHOW TV

7 ATV ANA HABER ATV

8 FOX ANA HABER FOX

9 2012 (Y.S) KANAL D

10 HABABAM SINIFI UYANIYOR (T.S) SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8

2 BENIM GUZEL AILEM TRT 1

3 ATV ANA HABER ATV

4 FOX ANA HABER FOX

5 GORUMCE (T.S) (TKR) STAR TV

6 RECEP IVEDIK 6 (T.S) FOX

7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

8 2012 (Y.S) KANAL D

9 ATLA GEL SABAN (T.S) SHOW TV

10 HABABAM SINIFI UYANIYOR (T.S) SHOW TV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8

2 BENIM GUZEL AILEM TRT 1

3 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

4 FOX ANA HABER FOX

5 RECEP IVEDIK 6 (T.S) FOX

6 ATLA GEL SABAN (T.S) SHOW TV

7 ATV ANA HABER ATV

8 2012 (Y.S) KANAL D

9 ESRA EROL’DA ATV

10 KANAL D ANA HABER KANAL D

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

Masterchef All Star ve Benim Güzel Ailem Reyting Sıralamasında Öne Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Runtalya’nın Hedefi; Avrupa’nın En Çok Tercih Edilen 10 Yarışı Arasına Girmek- Güncel Haberler Korkunun Üstüne Git! Orda Görmen Gereken Bir Şey Var Misi sanatçı konuklarını ağırladı- Güncel Haberler Ali Babacan, Anıtkabir Özel Defterini İmzaladı: ‘Gücü ve meşruiyeti TBMM’den alma kararlılığınızı günümüze taşımaktan onur duyuyoruz’- Güncel Haberler Sevgi ve öfke uçlarda yaşanıyorsa uzmana başvurulmalı- Güncel Haberler Dünya Genelinden Uzmanlar EXPO 2020’de Halkın Nükleer Enerjiyi Kabulünü Tartışıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat