Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Pazar Gününün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Masterchef Türkiye All Star, Yaz Şarkısı ve Vermem Seni Ellere İzleyicilerin Favorisi!”

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » “Pazar Gününün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Masterchef Türkiye All Star, Yaz Şarkısı ve Vermem Seni Ellere İzleyicilerin Favorisi!”
Google News Abone Ol

23 Temmuz 2023 Pazar günü reyting sonuçları: AB grubunda ise yine Masterchef Türkiye All Star birinci sırada yer aldı. Yaz Şarkısı ise ikinci sırada yer alırken, üçüncü sırada Vermem Seni Ellere yer aldı.

23 temmuz pazar günü reyting sonuçları

Cumartesi günü reyting sıralamalarında büyük bir rekabet yaşandı. Diziler, yarışma programları ve haber bültenleri arasında sıkı bir yarış vardı. Ancak Masterchef Türkiye All Star, Yaz Şarkısı ve Vermem Seni Ellere bu rekabette öne çıkan yapımlar oldu.

Haftanın son gününde yapılan yayınların reyting sonuçları izleyicilerin tercihleriyle belirlendi. İzleyiciler, en çok Masterchef Türkiye All Star ve Yaz Şarkısı gibi programları tercih etti.

23 Temmuz 2023 Pazar günü reyting sonuçlarına göre en çok izlenen programlar arasında Masterchef Türkiye All Star, Yaz Şarkısı ve Vermem Seni Ellere yer aldı. Bu yapımlar, izleyicilerin ilgisini çekerek reyting sıralamasında üst sıralarda yer aldılar.

23 Temmuz 2023 Pazar günü reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8

2 YAZ SARKISI FOX

3 VERMEM SENI ELLERE ATV

4 SALAKO (T.S) SHOW TV

5 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

6 SARK BULBULU (T.S) SHOW TV

7 SHOW ANA HABER SHOW TV

8 KANAL D ANA HABER KANAL D

9 VIZONTELE (T.S) STAR TV

10 SICAK GELISME KANAL D

 

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8

2 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 EJDER KILICI (Y.S) TRT 1

4 SALAKO (T.S) SHOW TV

5 YAZ SARKISI FOX

6 SARK BULBULU (T.S) SHOW TV

7 HAYATIMIN NESESI (TKR) TRT 1

8 KANAL D ANA HABER KANAL D

9 HABER ONU SHOW TV

10 HAYATIMIN NESESI (TKR) TRT 1

 

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8

2 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 YAZ SARKISI FOX

4 SALAKO (T.S) SHOW TV

5 SARK BULBULU (T.S) SHOW TV

6 VERMEM SENI ELLERE ATV

7 SHOW ANA HABER SHOW TV

8 YAZ SARKISI (OZET) FOX

9 HABER ONU SHOW TV

10 MAGAZIN D PAZAR KANAL D

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

“Pazar Gününün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Masterchef Türkiye All Star, Yaz Şarkısı ve Vermem Seni Ellere İzleyicilerin Favorisi!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Yalıdayız Kültür Sanat Etkinlikleri Çocuklara Masal Anlatımı İle Başlıyor- Güncel Haberler Keçiören, Okullar Arası Oryantiringe Ev Sahipliği Yaptı- Güncel Haberler Çocukta akut apandisit olur mu? Olur…- Güncel Haberler Ekonomik Güven Endeksi, Ocak 2022- Güncel Haberler Bayındır Lütuflar İncir Festivali 17 Eylül’de Yapılıyor- Güncel Haberler Anneler Günü için HUAWEI’den hediyeler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat