Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Reyting Arenasında Zafer İçin Büyük Mücadele: 27 Temmuz Perşembe’nin Birincisi Belli Oldu!”

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » “Reyting Arenasında Zafer İçin Büyük Mücadele: 27 Temmuz Perşembe’nin Birincisi Belli Oldu!”
Google News Abone Ol

27 Temmuz Perşembe günü televizyon ekranlarında yayınlanan yapımlar arasında büyük bir rekabet yaşandı ve izleyiciler tarafından merakla takip edildi. Bu günün reyting sonuçları açıklandı ve en çok izlenen yapımlar belirlendi.

27 temmuz perşembe reyting sonuçları

27 temmuz perşembe reyting sonuçları

Total reyting sonuçlarına göre, TRT1’de yayınlanan “Kendi Düşen Ağlamaz” birinci sırada yer aldı. Kanal D’de ise “MasterChef Türkiye All Star” ikinci sırada, “Ya Çok Seversin” ise üçüncü sırada yer aldı.

AB reyting sonuçlarına göre ise, “MasterChef Türkiye All Star” birinci sırada yer aldı. Kanal D Ana Haber ikinci sırada, “Kendi Düşen Ağlamaz” ise üçüncü sırada yer aldı.

27 Temmuz Perşembe Reyting sonuçları

27 temmuz perşembe reyting

 

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

“Reyting Arenasında Zafer İçin Büyük Mücadele: 27 Temmuz Perşembe’nin Birincisi Belli Oldu!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Aliağa’da Pedallar Sağlık İçin Çevrildi- Güncel Haberler Aleyna Tilki GameX’te Binlerce Oyun Tutkununu Şarkılarıyla Coşturdu- Güncel Haberler Kampüste Bi’ Mola günleri başlıyor- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları’nda bu hafta (29 Eylül-2 Ekim 2021)- Güncel Haberler Tuğçe Aziz “Hiçbir zaman bırakmaya başlama, hiçbir zaman başlamayı bırakma‘’- Güncel Haberler İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Kuruluşunun 99. Yılında,“Cumhuriyet” i, Muammer Sun’un Ölümsüz Eserleri; Kurtuluş” ve “Cumhuriyet” Film Müzikleri ile Kutluyor.- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat