Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Reyting Savaşında Zafer Hangi Yapıma Mı Geçti? 30 Nisan Pazar Gecesi En Çok İzlenen Program Belli Oldu!

Ana Sayfa » Pazar reyting sonuçları » Reyting Savaşında Zafer Hangi Yapıma Mı Geçti? 30 Nisan Pazar Gecesi En Çok İzlenen Program Belli Oldu!
Google News Abone Ol

30 Nisan Pazar günü televizyon ekranlarında birbirinden heyecanlı yapımlar izleyicilerle buluştu. Güzel Günler, Kim Milyoner Olmak İster, Yargı, Teşkilat, EGO, Çok Güzel Hareketler 2 ve Survivor gibi sevilen programlar, izleyicilerin keyifli bir akşam geçirmesine olanak sağladı. Ancak, her akşam olduğu gibi dün gece de reyting savaşı kızıştı. TİAK tarafından yapılan reyting ölçümleri sonucunda, 30 Nisan Pazar gününün en çok izlenen yapımı belirlendi. Total, AB ve ABC1 reyting sıralaması da açıklandı. Televizyon izleyicilerinin merakla beklediği reyting sonuçları, bu sabah açıklandı. Hangi yapımın birinci olduğu ve diğer reyting sıralaması bilgileri, yayınlanan listelerde yer aldı.

30 Nisan Pazar Reyting sonuçları

TOTAL REYTİNG İLK 10

1 TESKILAT TRT 1
2 YARGI KANAL D
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 SURVIVOR TV8
5 TESKILAT (OZET) TRT 1
6 YARGI (OZET) KANAL D
7 ATV ANA HABER ATV
8 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 GUZEL GUNLER SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1 YARGI KANAL D
2 TESKILAT TRT 1
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 YARGI (OZET) KANAL D
5 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV
6 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
7 EGO FOX
8 GUZEL GUNLER SHOW TV
9 SURVIVOR TV8
10 TESKILAT (OZET) TRT 1

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 YARGI KANAL D
2 TESKILAT TRT 1
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 YARGI (OZET) KANAL D
5 SURVIVOR TV8
6 GUZEL GUNLER SHOW TV
7 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV
8 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
9 TESKILAT (OZET) TRT 1
10 EGO FOX

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Reyting Savaşında Zafer Hangi Yapıma Mı Geçti? 30 Nisan Pazar Gecesi En Çok İzlenen Program Belli Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

İş Ahlakı Bibliyografyası ve İş Ahlakı Sözlüğü Tanıtım Toplantısı İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde yapıldı.- Güncel Haberler Gebze’de yol yönleri değişiyor, trafik rahatlıyor- Güncel Haberler 10. Boğaziçi Film Festivali’nin  Ulusal Yarışma Filmleri Belli Oldu- Güncel Haberler Kanser Hastalarına Covid Sürecinde Hayati Öneriler Dassault Systèmes’ten Sürdürülebilir İnovasyon Süreçlerini Hızlandıran Yeni Çözüm- Güncel Haberler SOCAR Türkiye Ar-Ge ve İnovasyon, yapay zeka ile proses ekipmanlarının kontrolünü sağlayacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat