Sıfırıncı Gün Dizisi Devam Edecek Mi?

07.01.2023

0 Yorum

Çarşamba günü reyting sonuçları incelendiğinde Sıfırıncı Gün dizisi hak ettiği sıralamanın oldukça altında görünüyor.

Sıfırıncı Gün Dizisi Devam Edecek Mi?

Çarşamba günleri Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sıfırıncı Gün dizisi büyük ilgi gördü! Henüz 2 bölüm yayınlanan dizinin konusu, prodüksiyonu ve oyuncu kadrosu izleyenlerden tam not aldı. Sosyal medyada hakkında çok fazla konuşulan yapım için seyircilerin bazı endişeleri bulunuyor.

Son yıllarda kaliteli yapımların erken final yapması nedeniyle, izleyicilerde bu tarz yapımların tutulmadığına dair bir algı oluştu. Haksız bir endişe de sayılmaz aslında. Çarşamba günü reyting sonuçları incelendiğinde Sıfırıncı Gün dizisi hak ettiği sıralamanın oldukça altında görünüyor.

Bu yazıda neler var?

Seyirci Acun’a Güveniyor

Geçtiğimiz günlerde Tuzak dizisinin, beklenen reytingleri yakalayamamasına rağmen yayında kalmaya devam edeceğinin açıklanmasının ardından, Sıfırıncı Gun izleyicisi bir nebze olsun rahatladı.

Bu açıklamanın Sıfırıncı Gün dizisi için de geçerli olmasını temenni eden hayranlar, dizinin yüksek reytinglere ulaşmasına dair dilekleri sosyal medyada sıklıkla dile getiriyorlar.

Başroller Beğenildi

Engin Akyürek, Yiğit Menteşeli ve Aybüke Pusat başrolleriyle ekranlara gelen Sıfırıncı Gün dizisinin konusu ve prodüksiyonu kadar başrol performansları da büyük alkış topladı.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ