Sosyal Medyada Kızılcık Şerbeti Rüzgarı

12.01.2023

0 Yorum

Cuma günlerinin sevilen dizilerinden biri haline gelen Kızılcık Şerbeti dizisi, Yalı Çapkını ile bir rekabet içerisine girdi. İlk bölümlerinde konusu nedeniyle eleştiri alan dizi, kısa sürede toparlayarak yapımcılarını memnun eden bir görünüme kavuştu. Reyting sıralamasında halen zirveyi göremese de farklı kategorilerde ilk 10, ilk 15 ve ilk 3 içinde yer alarak, Cuma günü rekortmeni Yalı […]

Sosyal Medyada Kızılcık Şerbeti Rüzgarı

Cuma günlerinin sevilen dizilerinden biri haline gelen Kızılcık Şerbeti dizisi, Yalı Çapkını ile bir rekabet içerisine girdi. İlk bölümlerinde konusu nedeniyle eleştiri alan dizi, kısa sürede toparlayarak yapımcılarını memnun eden bir görünüme kavuştu. Reyting sıralamasında halen zirveyi göremese de farklı kategorilerde ilk 10, ilk 15 ve ilk 3 içinde yer alarak, Cuma günü rekortmeni Yalı Çapkını ile kıyasıya bir rekabete girdi.

Henüz zirvede yer almayı başaramayan Kızılcık Şerbeti dizisi, üst sıraları zorlayarak Yalı Çapkını ve Barbaros dizilerinin bazı izleyicilerini kapmış gibi görünüyor. Reyting sıralamasında arzu ettiği konumda olmasa da, sosyal medyada Yalı Çapkını dizisini solda sıfır bıraktı!

Bu yazıda neler var?

Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını’nı İkiye Katladı!

Sosyal medyada dizilerin etiketleriyle yapılan paylaşımların karşılaştırıldığı çalışmada Kızılcık Şerbeti dizisi açık ara önde bitirdi. Cuma günlerinin ambargosu olan Yalı Çapkını dizisini ikiye katladı!

Yapılan araştırmadan çıkan sonuca göre Yalı Çapkını dizisiyle ilgili 94 Bin paylaşım yapılırken, Kızılcık Şerbeti ise tam iki katı olan 188 Bin paylaşıma konu oldu. Aynı günün bir diğer dizisi olan Barbaros ise Yalnızca 1000 paylaşımda kaldı

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ