Yasak Elma Kadro Genişletiyor

11.01.2023

0 Yorum

Yasak Elma dizisi yeni oyuncular arasında Elif Yılmaz, Murat Onuk ve Neriman Uğur bulunuyor. Yeni ismlerin hikayeye nasıl bir heyecan katacağı merak konusu olurken, dizinin başarısının devam edeceğine hiç şüphe yok.

Yasak Elma Kadro Genişletiyor

162. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma kadro genişletmeye devam ediyor. 6 sezondur yayında olan dizi pek çok ödüle layık görülmüştü. Hikayesini sürekli olarak daha entrikalı hale getiren dizideki olaylar sosyal medya gündemini hayli meşgul ediyordu. Aldığı ödüllerin yanı sıra, onlarca farklı ülkeye çevrilerek satılan dizi büyük hasılat elde etmeyi başardı.

Bu yazıda neler var?

3 Yeni İsim Geliyor

Son olarak Yasak Elma dizisi Julia karakterini diziye katarak entrikaları biraz daha çetrefilli bir forma büründürmüştü. Alınan son bilgiye göre ise diziye 3 yeni isim daha katılacak. Hikayenin seyri açısından önemli olacağı ortaya sürülen isimler, çok tanıdık yüzler değil.

Belki de dizi piyasasına yepyeni starların kazandırılacağı Yasak Elma dizisi yeni oyuncular arasında Elif Yılmaz, Murat Onuk ve Neriman Uğur bulunuyor. Yeni ismlerin hikayeye nasıl bir heyecan katacağı merak konusu olurken, dizinin başarısının devam edeceğine hiç şüphe yok.

Yasak Elma yeni bölüm her hafta Pazartesi günleri saat 20:00’da özetin ardından ekranlara geliyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ