casino siteleri - slot siteleri

Çukur 4.Sezon 3.Bölümde neler olacak? 2.Bölümde neler oldu?

15.09.2020

10.311 Kişi Okumuş

0 Yorum

Çukur 4.Sezon 3.Bölümde neler olacak? 2.Bölümde neler oldu?

14 Eylül pazartesi günü Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur 4. sezon 2. bölüm izleyiciyi yine ekranlara bağladı.  Herkesin merak ettiği Yamaç koçovalı vuruldu, yamaç öldümü , yamaç abisi tarafından vuruldu, yamaç neden vuruldu gibi sorularınızın olduğunu biliyorum merak etmeyin, bende bu soruların cevabını arıyordum ve nihayet soruların cevabını buldum.

Çukur 4. Sezon 2. Bölümde Neler oldu? (Çukur 95. Bölümde Neler oldu?)

Yamaç öldü mü?  Yamaç yaşıyor mu? Yamaç’ı hastaneden kim kaçırdı gibi soruları bir bir size açıklayacağım fakat yamaç abisi tarafından vurulmadan önce ne konuştular ilk önce bunları ele alalım daha sonra yamaç öldümü yoksa yaşıyormu bunlara adım adım geleceğiz. Çukur 4. Sezon 2. Bölüm izle! Arık, İdris Koçovalıyı öldüren kişinin Yamaç olduğunu ispat eden videoyu Cumali’ye yollar. Bu videoyu izleyen Cumali Yamaç’ı kahvede vurur ve Cumali’yi polise ihbar eder. Amacı bir kuşla iki kuş vurmaktır. Hastaneye kaldırılan Yamaç’ı hastaneden kim Cengiz Erdenet kaçırtır.  Karaca  Azere kaçar, Azer Karacaya evlenmeye teklif eder.  Karaca evlenme teklifini kabul eder. Cumali Azer’in evine baskın verecektirki, annesi buna izin vermez. Yamaç iyileşmiştir Cengiz Erdenet’in yanında kalmaz mahalleye geri döner lakin mahalleli yamaçı kabul etmez. Bu arada Çukura yeni katılan oyuncular hakkında videolu haberimize ulaşmanız için Çukur 4.sezon oyuncuları  linkine tıklayarak bu habere geçiş yapabilirsiniz.

Çukur Yeni Sezon 2. bölüm! Çukur’u Kim gözetliyor?

Çukur semalarında uçan bu drone ne? Tüm bunlar olurken Arık Böke Erdenet  Çukur’da drone uçurtarak çukurda olanları izler.

Çukur 4. sezon 2. bölüm yani Çukur 95. bölüm yaşananlar nelerdi bir bakalım

  • Arık Böke Yamaç’ın babasını vurduğu videoyu Cumaliye yollar
  • Cumali babasının katilinin Yamaç olduğunu öğrenir.
  • Cumali Yamaç’ı vurur.
  • Hastaneye kaldırılan Yamaç’ı Cengiz Erdenet hastaneden kaçırır.
  • Cengiz Erdenet Yamaç’ı tedavi ettirir

 

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

14 Eylül pazartesi günü yayınlanan 2. bölümünün ardında, dizi fanları Çukur yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorularını sormaya başladı. Müjdeyi veriyorum Çukur 4. sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman için Çukur 96. bölüm fragmanı linkini tıklayarak ulaşabilir, Çukur reytingleri için ise burayı tıklayabilirsiniz.

 

Çukur 4. Sezon 3. Bölümde Neler olacak?

Başladığı günden bu yana Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayında olan Çukur yeni sezon 96. bölüm 21 Eylül pazartesi akşamı heyecanlı bir bölümle yine ekranlarda olacak. Çukur 4. sezon 3. bölüm Koçovalı ailesinden Yamaç’a sahip çıkacak olan isim Salih Koçavalıdır. Tutunacak dalı kalmayan Yamaç Cengiz Erdenet ile aynı arabada görünmektedir. Yamaç’ın Cengiz Erdenet’in tarafına geçip geçmediği merak konusudur. Bu arada Çukur’u  İstanbul’un en büyük parkı yapma hayalide merak konusudur.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz