Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Televizyon ekranlarında reyting savaşı devam ediyor: 26 Nisan Çarşamba reyting sonuçları açıklandı

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » Televizyon ekranlarında reyting savaşı devam ediyor: 26 Nisan Çarşamba reyting sonuçları açıklandı
Google News Abone Ol
Televizyon ekranlarında reyting savaşı devam ediyor: 26 Nisan Çarşamba reyting sonuçları açıklandı

27 Nisan sabahı açıklanan reyting sonuçlarına göre, 26 Nisan Çarşamba akşamı televizyon ekranlarında birbirinden iddialı yapımlar izleyicilerle buluştu. Kraliçe, Kızılcık Şerbeti, Kuruluş Osman, Survivor, Çöp Adam, Adım Farah ve 3’te3 gibi programlar, izleyicilerin beğenisine sunuldu. TİAK tarafından belirlenen reyting share ölçümleri sonucunda ortaya çıkan reyting sıralaması, TOTAL, AB ve ABC1 kategorilerinde açıklandı. İzleyiciler, sevdikleri programları keyifle izleyerek gecenin keyfini çıkardı. Reyting savaşında ise, birinci olan yapım henüz açıklanmadı.

26 Nisan Çarşamba reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Televizyon ekranlarında reyting savaşı devam ediyor: 26 Nisan Çarşamba reyting sonuçları açıklandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sağlıkçılar Uyarıyor: 5 dakikalık randevu sağlık sisteminde çöküşün habercisi- Güncel Haberler Zülfü Livaneli “Balıkçı ve Oğlu” ile çok satanlarda – Güncel Haberler Telegram nedir? Nasıl kullanılır? 2022 YKS’de değişen kurallar ne getirecek?- Güncel Haberler Zeynep Erbay Son Ep’si İle Müziğin Derinliklerinde Bir Yolculuğa Çıkıyor- Güncel Haberler Başkan Kocaman 16 Ocak Basın Onur Günü Mesajı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat