Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teşkilat Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Teşkilat Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor
Google News Abone Ol
Teşkilat Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Zaten Pazar günleri izleyicisini TRT ekranlarına kilitleyen Teşkilat dizisi, Murat Yıldırım’ın da ekibe katılmasıyla birlikte reytinglerde daha da yükselmişti. Geçen hafta yayınlanan 61. Bölümün ardından gözler Teşkilat dizisi 62. Bölüm için çevrilmişti.

Seyircilerinden fragmanı izleyenler, şok edici bilgileri öğrendiler. Teşkilat dizisi 62. Bölüm fragmanı içerisinde dizinin seyrini değiştirecek ipuçları yer alıyordu. Dizideki tetikçinin kimliği ortaya çıkıyordu: Ömer. Bunu hem kendisi hem de Zehra öğreniyor.

Halit Başkanı hedefi haline getiren tetikçi Ömer, beklenmedik bir anda kafasında silah hissedince işler değişiyor. Silahın sahibi ise Francis.

Zehra’yı ise çok zorlu bir karar süreci bekliyor Ömer’in tetikçi olduğu ortaya çıkınca Zehra büyük bir karar vermesi gerekir. Bu karar ise dizinin konusu önemli ölçüde etkileyecek türden.

Teşkilat ekibi ayrıca Frederick’i hedefine alır. Hartley’e ulaşabilmek için Frederick’i ellerinde tutmaıs gerektiğini anlarlar. Böylece Hartley’in geleceğ dair yaptığı planlarının önüne geçilebilirdi.

Tetikçi Ömer ile Zehra mücadelesini sürdürürken, Kuzey Irak’ta amansız bir süreç vardır. Teşkilat’ın başarısına giden tek bir yol bulunuyor. Ekibin verdiği bu karar, tüm alanlarda kartları yeniden dağıtacak nitelikte!

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Teşkilat Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dijital pazarlama 7’den 70’e herkesi etki altına alıyor- Güncel Haberler Troya Kültür Yolu Festivali 16-25 Eylül’de Başlıyor- Güncel Haberler Fatma Kaplan Hürriyet 23 Nisan’ı Tır İle Dolaşarak Kutladı Ünlü şarkıcı Cem Belevi, Kelebek Mobilya’nın reklam yüzü oldu Boeing, Ticari Operasyonları İçin 2 Milyon Galon Sürdürülebilir Uçak Yakıtı Satın Alıyor- Güncel Haberler Gölbaşı’nda 30 Ağustos’ta Hadise Rüzgârı Esecek…- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat