Teşkilat Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

21.01.2023

0 Yorum

Seyircilerinden fragmanı izleyenler, şok edici bilgileri öğrendiler. Teşkilat dizisi 62. Bölüm fragmanı içerisinde dizinin seyrini değiştirecek ipuçları yer alıyordu.

Teşkilat Dizisinde Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Zaten Pazar günleri izleyicisini TRT ekranlarına kilitleyen Teşkilat dizisi, Murat Yıldırım’ın da ekibe katılmasıyla birlikte reytinglerde daha da yükselmişti. Geçen hafta yayınlanan 61. Bölümün ardından gözler Teşkilat dizisi 62. Bölüm için çevrilmişti.

Seyircilerinden fragmanı izleyenler, şok edici bilgileri öğrendiler. Teşkilat dizisi 62. Bölüm fragmanı içerisinde dizinin seyrini değiştirecek ipuçları yer alıyordu. Dizideki tetikçinin kimliği ortaya çıkıyordu: Ömer. Bunu hem kendisi hem de Zehra öğreniyor.

Halit Başkanı hedefi haline getiren tetikçi Ömer, beklenmedik bir anda kafasında silah hissedince işler değişiyor. Silahın sahibi ise Francis.

Zehra’yı ise çok zorlu bir karar süreci bekliyor Ömer’in tetikçi olduğu ortaya çıkınca Zehra büyük bir karar vermesi gerekir. Bu karar ise dizinin konusu önemli ölçüde etkileyecek türden.

Teşkilat ekibi ayrıca Frederick’i hedefine alır. Hartley’e ulaşabilmek için Frederick’i ellerinde tutmaıs gerektiğini anlarlar. Böylece Hartley’in geleceğ dair yaptığı planlarının önüne geçilebilirdi.

Tetikçi Ömer ile Zehra mücadelesini sürdürürken, Kuzey Irak’ta amansız bir süreç vardır. Teşkilat’ın başarısına giden tek bir yol bulunuyor. Ekibin verdiği bu karar, tüm alanlarda kartları yeniden dağıtacak nitelikte!

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ