Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tuba Ünsal Kızına Tam Destek Verecek

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Tuba Ünsal Kızına Tam Destek Verecek
Google News Abone Ol
Tuba Ünsal Kızına Tam Destek Verecek

Güzelliği, fiziği ve oyunculuk yetenekleriyle izleyenleri kendine hayran bırakan manken/oyuncu Tuba Ünsal, kızıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kızının oyuncu olmasını istemediğini belirten Ünsal,  vazgeçiremeyeceğine ikna olduktan sonra kızına tam destek vermeye karar verdi.

Gecenin Ucunda adlı yapımda kızıyla birlikte rol alan Tuba Ünsal ve kızı Sare hakkında yapılan yorumlar, güzel oyuncunun gururunu okşamış olacak. Dizinin yönetmeni tarafından 13 yaşındaki Sare’nin performansı beğeni toplayınca güzel oyuncu, kızına oyunculuk eğitimi aldırmaya karar verdi.

Kızını Amerika’ya göndererek profesyonel bir oyunculuk eğitimi aldırmak istediğini belirten Tuba Ünsal, daha önce yaptığı röportajlarda ise kızının oyuncu olmasını istemediğini belirtmişti.

Babasıyla 2 Yıldır Vazgeçirmeye Çalışıyoruz!

Tuba Ünsal yaptığı açıklamada, kızı Sare’nin oyuncu olmasına sıcak bakmadığını ve babasıyla birlikte oyunculuktan vazgeçirmeye çalıştıklarını kaydetti. Uzun uğraşlar sonucu da olsa 13 yaşındaki kızını vazgeçirmeyi başaramayan seksi oyuncu, kızının önünü açmaya karar verdi.

Verdiği demeçte, kızının oyunculuğu çok istemesi ve başarılı da olması nedeniyle vazgeçirme isteklerinden geri attım attığı belirtildi. Tuba Ünsal kızını ABD’ye göndererek kaliteli bir oyunculuk eğitimi aldırmaya karar verdiğini de ilk kez duyurmuş oldu.

 

 

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tuba Ünsal Kızına Tam Destek Verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kar Sonrası Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Başladı- Güncel Haberler Beyin embolisine müdahale ilk 4,5 saat içinde yapılmalı Akbank Kısa Film Forum: senaryo yarışması finalistleri belirlendi Tarihimizin ilk tıp fakültesi güvenle korunacak- Güncel Haberler Uygulamalı Siber Güvenlik ve Etik Hacker- Güncel Haberler Genç yeteneklerin sahnesi “OYGEM”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat