Tuba Ünsal Kızına Tam Destek Verecek

09.01.2023

0 Yorum

Tuba Ünsal, kızıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tuba Ünsal Kızına Tam Destek Verecek

Güzelliği, fiziği ve oyunculuk yetenekleriyle izleyenleri kendine hayran bırakan manken/oyuncu Tuba Ünsal, kızıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kızının oyuncu olmasını istemediğini belirten Ünsal,  vazgeçiremeyeceğine ikna olduktan sonra kızına tam destek vermeye karar verdi.

Gecenin Ucunda adlı yapımda kızıyla birlikte rol alan Tuba Ünsal ve kızı Sare hakkında yapılan yorumlar, güzel oyuncunun gururunu okşamış olacak. Dizinin yönetmeni tarafından 13 yaşındaki Sare’nin performansı beğeni toplayınca güzel oyuncu, kızına oyunculuk eğitimi aldırmaya karar verdi.

Kızını Amerika’ya göndererek profesyonel bir oyunculuk eğitimi aldırmak istediğini belirten Tuba Ünsal, daha önce yaptığı röportajlarda ise kızının oyuncu olmasını istemediğini belirtmişti.

Babasıyla 2 Yıldır Vazgeçirmeye Çalışıyoruz!

Tuba Ünsal yaptığı açıklamada, kızı Sare’nin oyuncu olmasına sıcak bakmadığını ve babasıyla birlikte oyunculuktan vazgeçirmeye çalıştıklarını kaydetti. Uzun uğraşlar sonucu da olsa 13 yaşındaki kızını vazgeçirmeyi başaramayan seksi oyuncu, kızının önünü açmaya karar verdi.

Verdiği demeçte, kızının oyunculuğu çok istemesi ve başarılı da olması nedeniyle vazgeçirme isteklerinden geri attım attığı belirtildi. Tuba Ünsal kızını ABD’ye göndererek kaliteli bir oyunculuk eğitimi aldırmaya karar verdiğini de ilk kez duyurmuş oldu.

 

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ