Tuzak Dizisi Reytingler ile Şaşırtmaya Devam Ediyor

18.01.2023

0 Yorum

Tuzak dizisi, reyting sıralamasında istediği sonuçları bir türlü alamazken, sosyal medyada aldığı sonuçlar ile şaşırtıyor.

Tuzak Dizisi Reytingler ile Şaşırtmaya Devam Ediyor

Çarşamba günleri Tv8 ekranlarında Acun Medya ve Fabrika Yapım ortaklığı ile ekranlara gelen Tuzak dizisi, reyting sıralamasında istediği sonuçları bir türlü alamazken, sosyal medyada aldığı sonuçlar ile şaşırtıyor.

Geçtiğimiz haftalarda hakkında final iddiaları bulunan Tuzak dizisi için Acun Ilıcalı, reyting sonuçlarına aldanmadan hikayeyi bitirme isteğini dile getirmişti. Hayran kitlesini rahatlatan bu açıklamaya rağmen, dizinin izlenme sayıları halen istenilen seviyelerin çok altında

Bu yazıda neler var?

Reyting Sıralamasında İlk 10’a Giremiyor!

Tv8 kanalının Çarşamba dizisi olarak yayınlanan Tuzak dizisi reyting sıralamasında arzuladığı rakamlara ulaşamıyor. Kemik bir izleyici kitlesi ve hayranı olan dizinin, hikayesi ve kadrosuyla oldukça iddialı bir yapım olması bekleniyordu. Ancak hiçbir kategoride ilk 10 sıralamasına girmeyi başaramadı.

Sosyal Medyada Açık Ara Lider!

Tuzak dizisiyle ilgili şaşırtan bir bilgi de sosyal medya araştırmalarından geliyor. Reytinglerde bir türlü başarı gösteremeyen dizinin, hayran kitlesi geniş olacak ki, sosyal medyada en yakın rakibine 9 kat fark attı!

Çarşamba günleri yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Camdaki Kız ve Aldatmak dizileriyle girdiği reyting savaşını her hafta kaybeden Tuzak dizisi, sosyal reytinglerde ise açık ara lider gidiyor.

Dizilerin etiketlerine yapılan ileti sayıları baz alınarak yapılan çalışmada Tuzak dizisi hakkında 100 Binden fazla paylaşım yapıldığı açıklandı. En yakın rakibi Gelsin Hayat Bildiği Gibi ise 12 Bin seviyesinde kalırken, diğer rakipleri olan Camdaki Kız 5 Bini geçemedi ve Aldatmak ise sadece 1300 sayısında kaldı.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ