Üç Kız Kardeş Kadrosu Mutlu Pozlar Paylaştı

18.01.2023

0 Yorum

Üç Kız Kardeş dizisi reyting sıralamasıyla yapımcılarının yüzünü güldürüyor. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşılan set fotoğrafları da ekibin de mutlu olduğunu gösteriyor.

Üç Kız Kardeş Kadrosu Mutlu Pozlar Paylaştı

Salı günleri Kanal D ekranlarında saat 20’de özetin ardından yeni bölümüyle ekranlara gelen Üç Kız Kardeş dizisi reyting sıralamasıyla yapımcılarının yüzünü güldürüyor. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşılan set fotoğrafları da ekibin de mutlu olduğunu gösteriyor.

İclal Aydın’ın aynı adlı romanında televizyon dizisi olarak uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi sevilerek izlenmeye devam ediliyor. Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik tarafından senaryosu yazılan, Eda Teksöz tarafından yönetilen ve Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin setinden gelen fotoğraf hayranlarının yüzünde tebessüm uyandırdı.

Üç Kız Kardeş Dizisi oyuncuları arasında İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Berker Güven ve Melisa Berberoğlu gibi isimler yer alıyor. Birbirine sıkı sıkıya bağlı üç kız kardeşi konu edinen dizi, Salı günleri yayınlanmaya devam ediyor.

Üç Kız Kardeş Nerede Çekiliyor?

Bu sorunun cevabının Balıkesir’in Ayvalık ilçesi olduğu söylenebilir.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ