Yılbaşında O Ses Rüzgarı Esti

02.01.2023

0 Yorum

Acun Medyanın sahibi olduğu Tv8 kanalında ekranlara gelen O Ses Türkiye, her yıl olduğu gibi bu yılbaşına özel bir program yine hazırladı. Sanat, spor ve medya dünyasının ünlü isimlerine şarkı söyleterek puan verdiren O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı ilgiyle izlendi ve büyük yankı uyandırdı. Dizilerin yılbaşına tatiline girmesi nedeniyle yeni bölüm yayınlamadığı haftayı fırsat […]

Yılbaşında O Ses Rüzgarı Esti

Acun Medyanın sahibi olduğu Tv8 kanalında ekranlara gelen O Ses Türkiye, her yıl olduğu gibi bu yılbaşına özel bir program yine hazırladı. Sanat, spor ve medya dünyasının ünlü isimlerine şarkı söyleterek puan verdiren O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı ilgiyle izlendi ve büyük yankı uyandırdı.

Dizilerin yılbaşına tatiline girmesi nedeniyle yeni bölüm yayınlamadığı haftayı fırsat bilen Tv8 O Ses Türkiye Yılbaşı özel programıyla yine gündeme oturdu. Katılacak isimleri önceden açıklayarak zaten merak duygusu uyandıran program, fragmanındaki performansla da büyük ilgi çekiyor.

Bu yazıda neler var?

Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz Aynı Sahneyi Paylaştı!

Sosyal medya ve magazin dünyasında bir süredir aşk yaşadığı iddiaları dolaşan Murat Boz ile Ayça Ayşin Turan’ın O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programındaki yakınlaşması gözden kaçmadı.

Aşk iddialarını yalanlayan ikili, Murat Boz’un Özledim şarkısını birbirlerinin gözlerine bakarak söyledi. Bu detayı kaçırmayan magazin dünyası, aşk iddialarını daha da güçlendirdi.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel katılan isimler Ayça Ayşin Turan, Alina Boz, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Talat Bulut, Bestemsu Özdemir, Kadir-Neslihan Doğulu, Eser-Berfu Yenenler, Büşra Pekin, Şafak Sezer, Danla Biliç, Cemalcan, Ebru Şahin, Melis Sezen, Cemre Baysel, Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Survivor Chaby, Berfin Aktaş, Hazal Subaşı ve Onur Buldu olarak açıklanmıştı.

Şampiyon Ebru Gündeş

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı 31 Aralık 2022’de başlayıp 1 Ocak 2023’de sona erdi. Takımına kazandırdığı ünlü isimlere verilen oylarla gecenin şampiyonu Ebru Güneş oldu.

Bu sene jüri koltuğunda yer alan Seda Sayan, Murat Boz ve Yıldız Tilbe’yi geride bırakan Ebru Güneş, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Şampiyonu kim oldu sorusuna noktayı koydu.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ