YÜREK HOPLATAN GERİLİM ROMANI ÖLÜMCÜL GERÇEK, EPSİLON’DAN ÇIKTI!

13.09.2022

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

YÜREK HOPLATAN GERİLİM ROMANI  ÖLÜMCÜL GERÇEK,  EPSİLON’DAN ÇIKTI!

Londra’da yaşayan ABD’li bir yazarın Jessica Barry mahlasıyla kaleme aldığı Ölümcül Gerçek’i dilimize Peren Gülmez çevirdi. People Magazine dergisinin “Kendinizi kaybedeceğiniz bir ziyafet,” sözleriyle yer verdiği roman, Epsilon logosuyla raflarda polisiye gerilim okurlarını bekliyor.

 

Allison ile nişanlısının içinde bulunduğu özel uçak Colorado dağlarında düştüğünde, herkes Allison’ın öldüğünü varsayar. Oysa gerçek bambaşkadır. Allison’ın, mükemmel nişanlısıyla lüks bir dünyada kurduğu hayat göz açıp kapayıncaya kadar yok olmuştur. Şimdi sadece geçmişindeki karanlık sırlardan değil, aynı zamanda her hareketini takip eden adamı alt etmek için de kaçması gerekmektedir. Ülkenin diğer ucunda Allison’ın annesi, kayıp olduğu tahmin edilen kızının durumuna dair bir haber alabilmek için çaresizce çırpınmaktadır. Maggie, tek çocuğunu kaybetmiş olabileceğini kabul etmeyi reddeder ve yavaş yavaş gerçeği keşfetmeye başlar. Anne ve kızı, hayatta kalmak, karanlık bir yalanlar ağında yollarını bulmak ve birbirlerine tekrar kavuşmak için savaşmak zorundadır.

 

Ölümcül Gerçek, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

 

JESSICA BARRY HAKKINDA

Jessica Barry son on beş senedir Londra’da yaşayan ve çalışan Amerikalı bir yazarın mahlasıdır. İlk gerilim kitabı Ölümcül Gerçek dünya çapında on yedi ülkede satılmış ve kitap için Hollywood’da bir film anlaşması yapılmıştır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz