Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

YÜREK HOPLATAN GERİLİM ROMANI ÖLÜMCÜL GERÇEK, EPSİLON’DAN ÇIKTI!

Ana Sayfa » Kitap » YÜREK HOPLATAN GERİLİM ROMANI ÖLÜMCÜL GERÇEK, EPSİLON’DAN ÇIKTI!
Google News Abone Ol

Londra’da yaşayan ABD’li bir yazarın Jessica Barry mahlasıyla kaleme aldığı Ölümcül Gerçek’i dilimize Peren Gülmez çevirdi. People Magazine dergisinin “Kendinizi kaybedeceğiniz bir ziyafet,” sözleriyle yer verdiği roman, Epsilon logosuyla raflarda polisiye gerilim okurlarını bekliyor.

 

Allison ile nişanlısının içinde bulunduğu özel uçak Colorado dağlarında düştüğünde, herkes Allison’ın öldüğünü varsayar. Oysa gerçek bambaşkadır. Allison’ın, mükemmel nişanlısıyla lüks bir dünyada kurduğu hayat göz açıp kapayıncaya kadar yok olmuştur. Şimdi sadece geçmişindeki karanlık sırlardan değil, aynı zamanda her hareketini takip eden adamı alt etmek için de kaçması gerekmektedir. Ülkenin diğer ucunda Allison’ın annesi, kayıp olduğu tahmin edilen kızının durumuna dair bir haber alabilmek için çaresizce çırpınmaktadır. Maggie, tek çocuğunu kaybetmiş olabileceğini kabul etmeyi reddeder ve yavaş yavaş gerçeği keşfetmeye başlar. Anne ve kızı, hayatta kalmak, karanlık bir yalanlar ağında yollarını bulmak ve birbirlerine tekrar kavuşmak için savaşmak zorundadır.

 

Ölümcül Gerçek, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

 

JESSICA BARRY HAKKINDA

Jessica Barry son on beş senedir Londra’da yaşayan ve çalışan Amerikalı bir yazarın mahlasıdır. İlk gerilim kitabı Ölümcül Gerçek dünya çapında on yedi ülkede satılmış ve kitap için Hollywood’da bir film anlaşması yapılmıştır.

YÜREK HOPLATAN GERİLİM ROMANI ÖLÜMCÜL GERÇEK, EPSİLON’DAN ÇIKTI! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  10. Boğaziçi Film Festivali’nin Akreditasyon Başvuruları Başladı- Güncel Haberler Çocuklar için ‘Sevimli Hayvanlar Çiziyorum Resim Atölyesi’ Trump Art Gallery’de, 15-16 Ekim- Güncel Haberler Bosch, EasyControl Akıllı Oda Kumandası Doğalgaz faturularınızda tasarruf sağlıyor! Çukurca İzvat Camii’ne Çelik Çatı- Güncel Haberler Muğla Büyükşehir Çocukları Sanat ile Buluşturuyor- Güncel Haberler Koroplast’tan Yaşanılabilir Bir Dünya için Farkındalık Projesi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat