Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

1 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları! “Reyting Savaşında Galip Gelen Yapım Belli Oldu: İşte Birinci Olan Dizi!”

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 1 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları! “Reyting Savaşında Galip Gelen Yapım Belli Oldu: İşte Birinci Olan Dizi!”
Google News Abone Ol

1 Mayıs pazartesi reyting sonuçları! Dün akşam televizyon ekranlarında Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı ve Ömer gibi birçok dizi ve program yayınlandı. Bu yapımlar arasında en çok izlenen ve birinci olan hangisiydi? Merak edenler için Total ve AB reyting sıralaması açıklandı. Pazartesi akşamı yayınlanan diziler, haber bültenleri ve yarışma programları arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Her gün bir önceki günün sıralaması belli olurken, dünün reyting sonuçları da merakla bekleniyordu.

1 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen yapım ve programlar arasında Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı ve Ömer öne çıktı. Peki, hangisi birinci oldu? İşte ABC, AB ve TOTAL sıralaması ile dünün reyting sonuçları…

1 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları

1 mayıs reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

1 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları! “Reyting Savaşında Galip Gelen Yapım Belli Oldu: İşte Birinci Olan Dizi!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Cinsel istismar çocukta güven duygusunun yıkılmasına yol açıyor…- Güncel Haberler PowerTürk Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu- Güncel Haberler Yapay Zeka Teknolojileri Sağlık Alanında Çığır Açıyor- Güncel Haberler At Bi Format !- Güncel Haberler 10. Boğaziçi Film Festivali’nde Laz Diaz, Masterclass Gerçekleştirildi- Güncel Haberler Altınova’da düşman işgalinden kurtuluşun 100. yıl coşkusu yaşandı.- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat