Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

1 Temmuz 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye ve Güldür Güldür Güldür Show Yarışı!

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 1 Temmuz 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye ve Güldür Güldür Güldür Show Yarışı!
Google News Abone Ol

1 Temmuz 2023 Cumartesi günü reyting sonuçları açıklandı ve diziler, yarışma programları ve haber bültenleri arasında sıkı bir rekabet yaşandı. Bu rekabetin galibi belirlendi. İşte Masterchef Türkiye All Star ve Güldür Güldür Show’un 1 Temmuz 2023 reyting sıralamaları:

Total’de en çok izlenen program Güldür Güldür Show oldu ve ikinci sırada Masterchef Türkiye All Star yer aldı. Haftanın altıncı gününde yapılan yayınların izleyici tercihleriyle belirlenen sıralamalar açıklandı. Bu sonuçlar, izleyicilerin yoğun ilgisini çeken projeleri gösterdi.

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

1 Temmuz 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları: Masterchef Türkiye ve Güldür Güldür Güldür Show Yarışı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Ayvalık Küçükköy’de Teferic Şenlikleri Coşkusu – Güncel Haberler Boğaz’da Beklenmedik Karşılaşmalar: “Akışa Karşı, Akıntıyla Beraber”- Güncel Haberler 2022’nin Tum Sirlari Astrosifa Ajandasi’nda- Güncel Haberler Zeytinburnu’nda “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” Etkinliği- Güncel Haberler Üniversiteli gençlerin fikirleri Red Bull Basement ile hayata geçiyor- Güncel Haberler Zorlu PSM’nin İlk Oyunu “Şehirde Kimse Yokken” Prömiyerini Gerçekleştirdi!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat