Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

10 Kasım Cuma Reyting sonuçları | Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 10 Kasım Cuma Reyting sonuçları | Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı?
Google News Abone Ol

Cuma akşamının reyting sonuçları, Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti tutkunları tarafından büyük bir ilgiyle inceleniyor. Geçen sezon Yalı Çapkını’nın zirveye oturduğu göz önüne alındığında, şu anda Kızılcık Şerbeti güçlü hikayesiyle dikkat çekmeye başlıyor. Ancak, 10 Kasım reyting sonuçları neyi gösteriyor?

10 Kasım 2023 Cuma gününün reyting sonuçları şu şekilde:

Total’de 1. sırada Star TV’de yayınlanan “Yalı Çapkını”, 2. sırada Show TV’de gösterilen “Kızılcık Şerbeti”, ve 3. sırada ise “Yalı Çapkını” dizisinin özeti yer alıyor.

AB’de ise 1. sırada “Kızılcık Şerbeti”, 2. sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti ve 3. sırada “Yalı Çapkını” bulunuyor.

20+ABC1 grubunda ise 1. sırada “Kızılcık Şerbeti”, 2. sırada “Yalı Çapkını” ve 3. sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisinin özeti yer alıyor.

10 kasım reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

10 Kasım Cuma Reyting sonuçları | Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Selin Şekerci: “Her sene ısrarla konservatuvar sınavlarına giriyordum.” Alay, hakaret ve dışlamak da akran zorbalığı- Güncel Haberler Ünlü Şef Ramin Nuriyev’den Grand Hyatt İstanbul’da Nevruz’a Özel Menü- Güncel Haberler Türkiye Down Sendromu Derneği 2021 Yılını Umut Dolu Çalışmalarla Uğurladı – Güncel Haberler Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler Büyükşehir’in Pastacılık Kursu Kadınlardan Yoğun İlgi Görüyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat