Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

10 Mart Cuma Reytingler Nasıl? Yalı Çapkını mı, Kızılcık Şerbeti mi, Ateş Kuşları mı, Hayatımın Şansı mı, Tuzak mı, Barbaros Hayrettin mi?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 10 Mart Cuma Reytingler Nasıl? Yalı Çapkını mı, Kızılcık Şerbeti mi, Ateş Kuşları mı, Hayatımın Şansı mı, Tuzak mı, Barbaros Hayrettin mi?
Google News Abone Ol

10 Mart cuma reyting sonuçları nasıl oldu? Her gün bir önceki günün Total, AB ve ABC sıralaması açıklanıyor. Dünün reytingleri merak içinde bekleniyor. Cuma akşamı ve gündüz kuşağı programları ve birbirinden güzel diziler ekranlardaki yerini aldı. Güçlü yapımların reyting savaşı sona erdi.

İzleyiciler ve özellikle dizi fanları dünün reyting sonuçlarını merakla bekliyor. Peki dün akşam en çok izlenen dizi ve programlar hangileri?

Total reyting sıralamasında lider Star TV’de seyirci ile buluşan “Yalı Çapkını” dizisi, 2. sırada Show Tv’de ekrana gelen “Kızılcık Şerbeti” dizisi, 3.sırada Atv’de yayınlanan “Ateş Kuşları” dizisi yer aldı.

AB reyting grubunda ise 1.sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisi, 2.sırada “Yalı Çapkını” dizisi, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada “Yalı Çapkını”, ikinci sırada “Kızılcık Şerbeti”, üçüncü sırada “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” yer aldı.

10 Mart Cuma Reyting sonuçları

10 Mart 2023 Total İlk 10 Program

1 Yalı Capkını Star Tv
2 Kızılcık Serbetı Show Tv
3 Ates Kusları Atv
4 Atv Ana Haber Atv
5 Yalı Capkını (Ozet) Star Tv
6 Selcuk Tepelı Ile Fox Ana Haber Fox
7 Esra Erol’da Atv
8 Muge Anlı Ile Tatlı Sert Atv
9 Ates Kusları (Ozet) Atv
10 Kızılcık Serbetı (Ozet) Show Tv

10 Mart 2023 AB İlk 10 Program

1 Kızılcık Serbetı Show Tv
2 Yalı Capkını Star Tv
3 Selcuk Tepelı Ile Fox Ana Haber Fox
4 Yalı Capkını (Ozet) Star Tv
5 Kızılcık Serbetı (Ozet) Show Tv
6 Atv Ana Haber Atv
7 Ates Kusları Atv
8 Esra Erol’da Atv
9 Muge Anlı Ile Tatlı Sert Atv
10 Ates Kusları (Ozet) Atv

10 Mart 2023 20+ABC1 İlk 10 Program

1 Yalı Capkını Star Tv
2 Kızılcık Serbetı Show Tv
3 Selcuk Tepelı Ile Fox Ana Haber Fox
4 Ates Kusları Atv
5 Atv Ana Haber Atv
6 Muge Anlı Ile Tatlı Sert Atv
7 Yalı Capkını (Ozet) Star Tv
8 Esra Erol’da Atv
9 Kızılcık Serbetı (Ozet) Show Tv
10 Ates Kusları (Ozet) Atv

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin  bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hane’lerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

 

10 Mart Cuma Reytingler Nasıl? Yalı Çapkını mı, Kızılcık Şerbeti mi, Ateş Kuşları mı, Hayatımın Şansı mı, Tuzak mı, Barbaros Hayrettin mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Garanti BBVA’dan, ESG bağlantılı ilk TÜREV işlemi- Güncel Haberler CRR’nin yeni Genel Sanat Yönetmeni Murat Cem Orhan- Güncel Haberler Bonus Hoca’dan Motivasyon Eğitimi- Güncel Haberler Huobi Global, Türkiye kripto para piyasasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Beste Naz Süllü, Araştırma Müdürü olarak göreve geldi.- Güncel Haberler Ege, bilimsel potansiyelini Özbekistan’ın 11 üniversitesi ile paylaşacak- Güncel Haberler Türk sinemasının yeri doldurulamayan değerli oyuncusu Kemal Sunal, vefatının 22. yılında Özlemle Anılıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat