Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

10 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı! Alparslan Büyük Selçuklu mu, Ömer mi, Yasak Elma mı, Veda Mektubu mu, Bir Küçük Gün Işığı mı?

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 10 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı! Alparslan Büyük Selçuklu mu, Ömer mi, Yasak Elma mı, Veda Mektubu mu, Bir Küçük Gün Işığı mı?
Google News Abone Ol
10 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı! Alparslan Büyük Selçuklu mu, Ömer mi, Yasak Elma mı, Veda Mektubu mu, Bir Küçük Gün Işığı mı?

10 Nisan reyting sonuçları belli oldu! Hergün Total, AB ve ABC reyting sıralaması merakla bekleniyor.

Pazartesi günü, akşam gündüz kuşağı programları ve birbirinden güzel diziler, filmler, haber programları Tv’de ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden iddialı yapımların reyting savaşı sona erdi.

İzleyiciler, dün akşamın reyting sonuçlarını merak ediyor. Peki dün akşam en çok izlenen dizi ve programlar hangileri?

10 Nisan Pazartesi reyting sonuçları

10 Nisan pazartesi Total grupta  birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ATV Ana Haber yer aldı.

AB reyting grubunda ise zirvede Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, ikinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, üçüncü sırada Atv Ana Haber yer aldı.

20+ABC1  reyting grubunda ise ilk sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Ömer yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ATV ANA HABER ATV
4 ESRA EROL’DA ATV
5 YASAK ELMA FOX
6 SURVIVOR TV8
7 OMER STAR TV
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
10 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
2 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
3 OMER STAR TV
4 YASAK ELMA FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ESRA EROL’DA ATV
7 SURVIVOR TV8
8 OMER (OZET) STAR TV
9 YASAK ELMA (OZET) FOX
10 VEDA MEKTUBU KANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 OMER STAR TV
4 YASAK ELMA FOX
5 SURVIVOR TV8
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 YASAK ELMA (OZET) FOX
9 ATV ANA HABER ATV
10 OMER (OZET) STAR TV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

10 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı! Alparslan Büyük Selçuklu mu, Ömer mi, Yasak Elma mı, Veda Mektubu mu, Bir Küçük Gün Işığı mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği’nde ikinci Hayrettin Uçak dönemi- Güncel Haberler Darülbedayi’den Şehir Tiyatroları’na “Afiş, Oyuna Davettir” Sergisi Sanatseverleri Yoğun İlgisiyle Açıldı- Güncel Haberler 540 hektar planı, derneklerle de değerlendirildi- Güncel Haberler Barınak öğrencilerle dolup taşıyor- Güncel Haberler Logitech G’den yarıyıl tatiline özel indirimler…- Güncel Haberler Bağımsız sanat alanı Loft Art, dördüncü sergisi “Bir Kelebeğin Kasırgası” ile 21 Eylül’den itibaren sanatseverlerle buluşuyor – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat