Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

11 Temmuz Salı Reyting Sonuçları Açıklandı: Kanal D’nin Yeni Dizisi Dönence Zirveye Yükseldi!

Ana Sayfa » Reyting » 11 Temmuz Salı Reyting Sonuçları Açıklandı: Kanal D’nin Yeni Dizisi Dönence Zirveye Yükseldi!
Google News Abone Ol

11 Temmuz salı reyting sonuçları açıklandı ve Kanal D’nin yeni dizisi Dönence zirveye yerleşti. İzleyiciler, reyting sonuçlarını merakla bekliyordu ve Total’de birinci sırada Dönence, ikinci sırada Masterchef Türkiye All Star, üçüncü sırada ise Fox Ana Haber yer aldı. AB kategorisinde ise birinci sırada yine Dönence, ikinci sırada Masterchef Türkiye All Star ve üçüncü sırada Star TV’de yayınlanan yabancı sinema “Kolombiyalı İntikam Meleği” yer aldı.

11 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

11 temmuz salı reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

11 Temmuz Salı Reyting Sonuçları Açıklandı: Kanal D’nin Yeni Dizisi Dönence Zirveye Yükseldi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Örnek Dönüşüm ‘Millet Bahçesi’ ile Taçlanıyor – Güncel Haberler İnesmek’in Eserleri Bursa’da Görücüye Çıktı- Güncel Haberler Kemer’de Yılbaşı Pazarı Etkinliği- Güncel Haberler Kültür sanatın iklim krizine etkisini konuştular- Güncel Haberler EİB 2021 yılının ihracat yıldızlarını gazetelere verdiği teşekkür ilanlarıyla duyurdu- Güncel Haberler Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Yüreğir Belediyesine ziyaret etti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat