Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

12 Mayıs Cuma Reyting sonuçları: Zirve Kimin Belli Oldu!

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 12 Mayıs Cuma Reyting sonuçları: Zirve Kimin Belli Oldu!
Google News Abone Ol

Her hafta olduğu gibi bu Cuma günü de televizyon dünyasında reyting sonuçları merakla bekleniyor. Show TV’nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti, yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ederken, dün akşam ekrana gelen programların reyting sonuçları da açıklandı. Peki, hangi program dün gece reyting birincisi oldu?

12 Mayıs Cuma Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

12 Mayıs Cuma Reyting sonuçları: Zirve Kimin Belli Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

6 Mayıs Perşembe Reyting Sonuçları! Total’de Bir Zamanlar Çukurova, AB’de Camdaki Kız Birinci Kartepe’de İmar Uygulaması Askıya Alındı- Güncel Haberler Kültür Envanter Çalıştayı düzenlendi Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’dan Babalar Günü Mesajı- Güncel Haberler Gıdada tercih testleri ve duyusal analiz yaygınlaşıyor- Güncel Haberler Başarılı yapımcı Esin Yum ödüle doymuyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat