Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

14 Ekim 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı Zirvede

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 14 Ekim 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı Zirvede
Google News Abone Ol

14 Ekim 2023 Cumartesi günü reyting sonuçları açıklandı. Cumartesi akşamı, televizyon ekranlarında çeşitli dizi ve filmlerle birlikte yarışma programları da izleyicilerle buluştu.

14 ekim cumartesi reyting sonuçları

Mekanik 2: Suikast ve Koruyucu gibi yabancı sinema filmleri Kanal D ve Star TV’de gösterildi. Aynı saatlerde TRT1’de Gönül Dağı, ATV’de Kardeşlerim ve Fox TV’de Kader Bağları adlı dizilerin yeni bölümleri yayınlandı. Yarışma ve eğlence kategorisinde ise Show TV’de Güldür Show, TV8’de ise MasterChef All Star yeni bölümü izleyici karşısına çıktı.

Reyting sonuçları, yayınlanan programların izlenme oranlarına göre sıralanmıştır. Total reyting sıralamasında birinci sırayı Gönül Dağı almış, ikinci sırayı Kardeşlerim, üçüncü sırayı ise Gönül Dağı özet almıştır. AB kategorisinde birinci sırayı Gönül Dağı, ikinci sırayı MasterChef Türkiye All Star, üçüncü sırayı ise Güldür Güldür Show almıştır. 20+ABC1 kategorisinde ise birinci sırayı Gönül Dağı, ikinci sırayı Gönül Dağı özet, üçüncü sırayı ise MasterChef Türkiye All Star almıştır.

İşte 14 Ekim 2023 Cumartesi Reyting sonuçları:

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 GONUL DAGI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
4 KARDESLERIM (OZET) ATV
5 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
6 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
7 KANAL D ANA HABER KANAL D
8 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
9 KADER BAGLARI FOX
10 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM
1 GONUL DAGI TRT 1
2 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
3 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
6 KARDESLERIM ATV
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 KARDESLERIM (OZET) ATV
9 STAR ANA HABER STAR TV
10 KADER BAGLARI FOX

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 GONUL DAGI TRT 1
2 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
3 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
4 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
5 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
6 KARDESLERIM ATV
7 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 KADER BAGLARI FOX

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

14 Ekim 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı Zirvede - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  IFS, Türkiye’de ve Dünyada Dijital Dönüşüme Liderlik Ediyor- Güncel Haberler BionTech mi Sinovac mı? Hangi Aşı Daha Etkili? BionTech Gen Tedavisi mi?- Güncel Haberler Modern Japonya’nın entelektüel eğitimcisi Yukichi Fukuzawa VBKY kitaplığında- Güncel Haberler Müzisyen Sinan Güleryüz “Kız çocuğu için baba, çok ciddi bir rol modeldir”- Güncel Haberler Yazarlık Atölyesi öğrencileri sertifikalarını aldı- Güncel Haberler Karamürsel’de 32,6 Milyon TL Harcama ve 47,2 KM Altyapı Yatırımı Yapıldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat